Купити  Ridni Home (Китай) рожеві масажери для спини відгуки на сайті orto-med.com.ua Купити зелений роликовий масажер від целюліту  Ridni Home (Китай) на сайті orto-med.com.ua Купити жовтий масажер від целюліту  Ridni Home (Китай) на сайті orto-med.com.ua
Купити  Ridni Home (Китай) рожеві масажери для спини відгуки на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ручний масажер, м'ячик, Ridni Home (Китай)

Артикул: RD-ASA062....

Діаметр:
4,5 мм - 65 грн.
5,5 мм - 69 грн.
6 мм - 79 грн.
8 мм - 89 грн.
9 мм - 99 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Масажний м’ячик використовується для покращення кровообігу, відновлення чутливості шкіри, розвитку моторики, підвищення пружності шкіри.

Характеристики:

Виробник: Ridni HOME

Тип: М'яч для масажу

Країна виробника: Китай

Діаметр: 5,5, 6, 8, 9, 4,5 мм

Особливості:

Масажні м’ячики виготовлені відомим китайським виробником реабілітаційних засобів, медичного устаткування, техніки,  меблів. Ці масажери  задекларовані, сертифіковані та мають всі необхідні висновки СЕС. Це дозволяє реабілітологам  застосовувати їх при роботі з людьми, котрі, внаслідок перенесених хвороб чи отриманих травм, потребують відновлення функцій зап'ястя, п'ястка і фаланг пальців рук та поліпшення роботи тканин шкіри, м'язів тощо. Як правило, вони використовуються для розвитку дрібної моторики, м’язового розслаблення, зігріваючого масажу. Як це працює? М’ячик має, середньої жорсткості, шипи, які при перекочуванні діють  на нервові закінчення, стимулюючи кровообіг, таким чином ми покращуємо кровообіг. Різнокольорові м’ячики використовуються як для дітей, так і для дорослих. Дорослі, досить ефективно, застосовують шиповані вироби для лікування захворювань суглобів, реабілітації хворих після інсультів, також, допомагають у боротьбі з целюлітом і зайвою вагою.

Ефективність використання:

  • загальнозміцнюючий вплив;
  •  вдосконалюють живлення тканин;
  • допомагають відновити м’язові функцій;
  • зменшується больовий синдром;
  • покращується тургор шкіри.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: