Купити Ortofix Hard 849, бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Ortofix Hard 849, бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити Ortofix Hard 849, бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортопедичні устілки при плоскостопості, Ortofix Hard 849 (Україна)

Артикул: 849

Ціна: 610 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортопедичні устілки мають збільшену викладку поперечного зводу, яка правильно перерозподіляє навантаження у передньому відділі стопи. Також, виріб має підвищену повздовжню частину, рекомендується людям, які мають високий підйом стоп.

Характеристики:

Виробник: Ortofix

Країна виробника: Україна

Тип: Профілактика та лікування плоскостопості

Матеріал: Шкіра

Розмір: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Особливості:

Комбіновані ортопедичні устілки Ortofix 849 наділені особливо ефективними властивостями. Виготовлений виріб для людей, які мають високе повздовжнє склепіння та/або мають надмірну вагу. Призначається для лікування поперечного, повздовжнього, комбінованого плоскостопості 1-3 ступеня;  вагітності; профілактиці статичних деформацій стоп; зниження больового синдрому та відновлення функції пересування.

Устілка складається:

  • натуральна шкіра- верхній шар;
  • Carbosane – це матеріал з яких виготовлені метатарзальні валики;
  • Spider – нижня частина устілки;
  • якісний, міцний пластик каркасної частини.

Як правило, даний ортопедичний виріб застосовується дорослими людьми, яким необхідне правильне розвантаження ваги тіла на стопи та амортизація п’яток, з метою зниження ударного навантаження під час активного руху. Устілка-супінатор виготовлена з натуральних матеріалів, що дозволяє стопі «дихати», створюючи оптимальний клімат у взутті.

Ortofix HARD дозволяє значно збільшити період руху, зменшивши больовий синдром і відчуття втоми. Каркасна устілка ефективно корегує форму та положення стопи, розвантажуючи м’язи, суглоби, всі відділи хребта.

Рекомендації по догляду:

  • для видалення бруду, потрібно протирати верхню поверхню вологою серветкою з додаванням делікатних миючих засобів;
  • сушити далеко від прямих сонячних променів, нагрівальних приладів;
  • зберігати устілки в сухому місці.

Зверніть увагу! Попри те, що абсолютних протипоказань застосування устілок не існує, варто з обережністю відноситися до відкритих ран на стопі.

Інтернет-магазин orto-med.com.ua пропонує широкий асортимент ортопедичних устілок, від українського, німецького виробника. На сайті розміщені всі можливі види устілок: каркасні, гелеві, напівустілки, дитячі, діабетичні, спортивні, сезонні, для модельного взуття та багато інших.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: