Купити Ortofix 811 ABC дитячу  каркасну устілку з супінатором, різних розмірів, з бежевим покриттям на сайті orto-med.com.ua Купити Ortofix 811 ABC дитячу  каркасну устілку з супінатором, різних розмірів, з бежевим покриттям на сайті orto-med.com.ua Купити Ortofix 811 ABC дитячу  каркасну устілку з супінатором, різних розмірів, з бежевим покриттям на сайті orto-med.com.ua Купити Ortofix 811 ABC дитячу  каркасну устілку з супінатором, різних розмірів, з бежевим покриттям на сайті orto-med.com.ua
Купити Ortofix 811 ABC дитячу  каркасну устілку з супінатором, різних розмірів, з бежевим покриттям на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Каркасні ортопедичні устілки для дітей, Ortofix 811, ABC (Україна)

Артикул: 811

Ціна: 195 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Дитяча устілка Ortofix 811 ABC має високі корекційні властивості. Виготовлена з натуральної шкіри, надміцного пластику та поліфому, що має теплоізоляційні властивості.

Характеристики:

Виробник: Ortofix

Країна виробника: Україна

Тип: Дитячі

Матеріал: Шкіра

Розмір: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25

Колір: Бежевий

Особливості:

Існує три види плоскостопості: поперечна, повздовжня та комбінована. Для лікування патології рекомендують використовувати спеціальні устілки-супінатори, що підтримують стопи у правильному анатомічному положенні. Треба знати, що всі ортопедичні устілки поділяються на декілька різновидів: профілактичні, коригувальні, діабетичні, індивідуальні. Тип конструкції призначає ортопед, після огляду стопи.

Варто знати, умовно, людська стопа формується до 12 років. Після завершення процесу формування, коригування ступні, механічним методом, мінімальне, можливо лише підтримати та уникнути ускладнень плоскостопості.

Дитячі ортопедичні устілки від Ortofix відрізняються від інших виробників своїм широким асортиментом, що може похизуватися якістю, практичністю, ціновою політикою та дизайном. Особливої уваги було приділено устілкам-супінаторам для дітей, адже вони мають задовольнити ортопедичні потреби, дитячі вимоги та батьківські можливості. Ортопедична устілка для дітей Ortofix 811 ABC – якісний виріб, має доступну ціну та високий ступінь корекції. Виріб виконаний з натуральної (регенерованої) шкіри, міцного пластика та поліфому. Саме якісний пластик, виконує фіксацію ноги в правильному анатомічному положенні. Розмір 22-25 має інтегрований п’ятковий амортизатор, так як застосовується більш дорослими людьми. Супінатор займає мінімум простору у взутті.

Показання:

  • лікування й профілактика повздовжньої плоскостопості;
  • захворювання хребта та суглобів нижніх кінцівок;
  • вальгусна деформація;
  • вроджені аномалії стоп.

Увага! Дані устілки не варто застосовувати при фіксованих деформаціях стопи, шкірних пошкодженнях в області підошви.

Дитячі устілки Ortofix випускаються відповідно до довжини ступні, від 12 до 25 сантиметрів. Наприклад, ваша дитина має 17,8 сантиметрів стопу, варто придбати 18. При потребі можна адаптувати устілку під ніжку.

На сайті Orto-med.com.ua представлені готові вироби, ми не постачаємо ортопедичні устілки безкоштовно, індивідуальним виготовленням не займаємося.   

Схожі товари:

Вам може сподобатись: