Дитячі каркасні устілки з супінатором Pedag на сайті orto-med.com.ua Купити JOY арт. 122 - дитячу  каркасну устілку з супінатором,  Pedag ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити JOY арт. 122 - дитячу  каркасну устілку з супінатором,  Pedag ( Німеччина), різних розмірів, з сіруватим покриттям на сайті orto-med.com.ua Засоби реабілітації | Купити дитячі ортопедичні устілки JOY, Pedag в інтернет магазині orto-med.com.ua. JOY арт. 122 - устілки ортопедичні дитячі, Pedag ( Німеччина) купити на сайті orto-med.com.ua.
Дитячі каркасні устілки з супінатором Pedag на сайті orto-med.com.ua
Loading...

JOY арт. 122 - устілки ортопедичні дитячі, Pedag ( Німеччина)

Артикул: 122

Ціна: 499 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

JOY арт. 122 - ортопедичні устілки дитячі для всіх типів закритого взуття, Натуральна шкіра. Каркас поздовжнього склепіння з латексу. Додаткові латексні вставки допомагають дитині формувати власний м'язовий каркас стопи.

Характеристики:

Матеріал: Шкіра

Виробник: Pedag

Тип: Дитячі

Розмір: 24/26, 27/29, 30/32, 33/35

Колір: Сірий

Особливості:

Людська стопа має два склепіння: поперечне та поздовжнє. При плоскостопості та інших проблемах ступні рекомендують супінацію, тобто зміщення стопи всередину. Цей зсув дозволяє підтримати ногу в анатомічно правильному положенні при русі тіла. Ортопедичні супінатори створюють потрібну протекцію по цих лініях, підтримуючи склепіння стопи, або формуючи їх. Лікарі рекомендують, у такому випадку звернути увагу на каркасні ортопедичні устілки (супінатори). Вони чудово використовуються рухливими дітьми. Товщина виробу менша, ніж у без каркасних, тобто вони краще підійдуть для будь-якого взуття. Якщо ж у Вас проблема пов’язана з сильним дискомфортом, болем, варто подивитися на м’які супінатори. Дитячі ортопедичні устілки покликані уникнути розвитку плоскостопості та різних інших деформацій стоп, на сьогоднішній день це потрібно кожній дитині, адже взуття зараз край рідно виготовляють з ортопедичним супінатором.

Joy арт. 122 - дитячі устілки-супінатори для закритого взуття забезпечують підтримку стопи дитини за допомогою п'яткового поглиблення і наявності поздовжнього склепіння. Еластична основа супінатора, розроблена лікарями і техніками-ортопедами, зміцнює м'язи дитячих ніг. Натуральна велюрова шкіра вбирає вологу.

Особливі властивості:

  • Виражена ніша п'яти створює ефект "п'ятка на місці". Устілки Рedag JOY ставлять ногу дитини в правильний баланс, що зміцнює м'язи ніг, так як  матеріал є гнучким і легко адаптується. Таким чином, м'язи працюють добре і сильно.
  • За допомогою дитячих устілок Рedag ноги ваших дітей будуть здоровими.

Дані устілки будуть ефективні при корекції поздовжньої або комбінованої плоскостопості, вальгусній деформації, звичайної втоми, набряклості в кінцівках. Майте на увазі, для більшого результату використання ортопедичних виробів потрібно звертатися до терапевтичних заходів, таких як: масаж, фізіотерапія, лікувальні вправи. Якщо Ви вирішили серйозно взятися за лікування вище зазначених проблем, зверніться за порадою до лікаря. Правильна діагностика допоможе правильно підібрати лікування. Здоров’я Вам та Вашій сім’ї!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: