Купити ортопедичні устілки безкоштовно, Ortofix 826 різних розмірів, з сірим покриттям на сайті orto-med.com.ua
Купити ортопедичні устілки безкоштовно, Ortofix 826 різних розмірів, з сірим покриттям на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортопедичні устілки для дітей, Ortofix 826 (Україна)

Артикул: 826

Ціна: 285 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Дитячі устілки використовуються при плоскостопості, варусній та вальгусній деформаціях, клишоногості. Коригуючі устілки можуть застосовуватися разом із ортопедичним взуттям, так як мають спеціальну частину, яку можна адаптувати до інтегрованого супінатора.

Характеристики:

Тип: Дитячі

Виробник: Ortofix

Країна виробника: Україна

Розмір: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24

Особливості:

На сьогодні, дитяча плоскостопість дуже поширена проблема. За даними спеціалістів, кожна третя дитина має плоскостопість. Лікувати подібні порушення необхідно, адже головна функція стоп – опора. Проблеми ступні можуть стати причиною захворювань, травм будь-якого рівня опорно-рухової системи, тобто гомілковостопних, колінних, тазобедрених суглобів, будь-якого сегменту хребта. Треба пам’ятати, що лікується плоскостопість найлегше до п’яти років, після, коли стопа вже сформувалася, потрібно значно більше зусиль та часу.  Для лікування плоскоступости у дітей, лікарі рекомендують використовувати спеціальні вставки – супінатори, що допоможуть правильно розподілити навантаження на склепіння стоп. Ортопедичні устілки, як правило, роблять з якісних матеріалів, що не деформуються під вагою дитини. Супінатори Ortofix розроблені для коригування патологій, що супроводжуються варусною/вальгусною деформацією. Тривале застосування допомагає збільшити функціональну витривалість стопи, скорегувати сплощення ступні й зменшити больові відчуття.

Переваги:

  • виражена поздовжня частина виробу;
  • глибока чашоподібна п’яткова частина;
  • литий каркас;
  • податливий передній сегмент устілки, який не перешкоджає роботі стопи під час активного руху;
  • може вкладатися у ортопедичне взуття, адаптація устілки до взуття здійснюється за рахунок сточування ребра жорсткості, що знаходиться на нижній поверхні ортопедичного каркасу;
  • склад: верхня частина виготовлена з мікролайну, нижня – евапласту.

Зверніть увагу! Устілки зроблені відповідно до довжини ступні, з 12 до 24 сантиметрів.

Для збереження довготривалої функціональності варто мити устілки віджатою губкою, сушити далеко від прямих сонячних променів і нагрівальних приладів.  

Схожі товари:

Вам може сподобатись: