Купити Sunbed Cork арт. 550- ортопедична коркова устілка, Spannrit, ( Німеччина), бежевого кольору, з міцним каркасом на сайті orto-med.com.ua Купити Sunbed Cork арт. 550- ортопедична коркова устілка, Spannrit, ( Німеччина), бежевого кольору, з міцним каркасом на сайті orto-med.com.ua Купити Sunbed Cork арт. 550- ортопедична коркова устілка, Spannrit, ( Німеччина), бежевого кольору, з міцним каркасом на сайті orto-med.com.ua
Купити Sunbed Cork арт. 550- ортопедична коркова устілка, Spannrit, ( Німеччина), бежевого кольору, з міцним каркасом на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Sunbed Cork арт. 550- устілки ортопедичні, Spannrit, ( Німеччина)

Артикул: Cork550

Ціна: 549 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Sunbed Cork- устілка ортопедична, поздовжній і поперечний пелот якої, виготовлений з натурального корка, який забезпечує надійну підтримку навіть при інтенсивних навантаженнях.

Характеристики:

Країна виробника: Німеччина

Матеріал: Корк, Текстиль

Виробник: Spannrit

Тип: Профілактика та лікування плоскостопості

Розмір: 37, 38, 39, 45, 46, 47, 40, 36, 48, 41, 42, 43, 44

Колір: Бежевий

Особливості:

Супінатор це частина ортопедичної устілки, що призначена для підтримки поздовжньо-поперечного склепінь та стабілізації п’яти. Як правило, супінатор виготовляють з міцних, пружних матеріалів, які не втрачають форму при тривалому використанні. Ідеальне вирішення проблем стоп – придбання ортопедичних черевик, адже супінатор у взутті вбудований на етапі пошиву. Проте, устілка з супінатором значно дешевша, можна носити в різному взутті та можна обрати ідеально комфортну для Вас.

Sunbed Cork- ортопедична устілка, поздовжній і поперечний пелот якої, виготовлений з натурального корка, який забезпечує надійну підтримку навіть при інтенсивних навантаженнях. Пелот поперечного зводу стопи більш виражений для кращого розвантаження ступні в передньому відділі. Форма основи устілки попереджає підвивих і дає кращу стабільність стопи.

Переваги

 • Яскраво виражений пелот поперечного зведення для розвантаження переднього відділу ступні
 • Надійна фіксація п’яти для стабільного положення ступні при ходьбі
 • Надійна підтримка поперечного зведення стопи навіть, при дуже інтенсивних навантаженнях
 • Текстильне покриття устілки, не вимагає спеціального догляду
 • Перфорація устілки забезпечує мікроклімат у взутті

Показання

 • Профілактика і лікування плоскостопості
 • Підтримка анатомічної форми всіх склепінь стопи
 • Попередження втоми стоп при фізичних навантаженнях
 • Захворювання опорно- рухового апарату

Протипоказання

 • Рани, що кровоточать.
 • Патології стопи важких ступенів, які мають показання до особливих супінатори.
 • Названі вище проблеми тільки відносні протипоказання, абсолютних - не виявлено. Цей виріб не може принести шкоду вашому здоров'ю.

Ортопедичні устілки для взуття з корку – ідеальне вирішення проблем плоскостопості, вони не вимагають особливого догляду, сушки, одні з найбільш зносостійких супінаторів.

Купити супінатори, ортопедичні устілки для дітей в інтернет магазині orto-med.com.ua. Ми пропонуємо широкий асортимент, різних за покриттям, показаннями, типами, устілок. Пам’ятайте, устілки ортопедичні допоможуть уникнути втоми та проблем з опорно-руховою системою. Бажаємо здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: