Купити епікондилітний стрип ліктьового суглоба 4302 Orliman, (Іспанія), синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити епікондилітний стрип ліктьового суглоба 4302 Orliman, (Іспанія), синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Епікондилітний стрип ліктьового суглоба 4302 Orliman, (Іспанія)

Артикул: 4302

Ціна: 390 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж виготовлений з неоперену товщиною 3 мм. Має додатковий ремінь з застібкою Velcro для додаткової компресії. Епікондилітні регульовані подушечки з пластазоту для додаткової локальної компресії.

Характеристики:

Матеріал: Неопрен

Виробник: Orliman

Тип: Епікондилітний стріп

Країна виробника: Іспанія

Особливості:

Сьогодні, досить часто лікарі діагностують порушення цілісності ліктьових кісток, зв’язок, м’язів. Як правило, дані проблеми виникають у людей з підвищеним навантаженням на руки, а саме: спортсмени, любителі екстремальних видів спорту, швачки, піаністи, скрипалі, будівельники,  водії. Для зняття навантаження з області ліктьового суглоба лікарі рекомендують застосовувати бандажі, еластичні фіксатори ліктьового суглоба.

Все частіше ортопеди рекомендують застосування спеціальні фіксатори (ліктьові стріпи), оскільки вони локально діють на проблемну зону, мають компактну конструкцію, укомплектовані додатковими стяжками, вони не сковують рух верхньої кінцівки. За часту, подібні бандажі виготовляються в універсальному розмірі, що одягаються на ліву та праву руку. Незважаючи на пошив, що зроблений з урахуванням всіх анатомічних особливостей, може застосовуватися як чоловіками, так і жінками, незважаючи на вік користувача.

Призначення:

  • як правило, дані ліктьові стріпи застосовуються для лікування та уникнення епікондиліту («лікоть гольфіста», «лікоть тенісиста»).

Бандаж на ліктьовий суглоб забезпечує компресійний, легкий масажний ефект. Він рівномірно розподіляє навантаження, знижуючи відчуття болю та дискомфорту. Стріпи сприяють покращенню кровообігу та оптимізують положення руки. Лікарі призначають використання виробу, з метою профілактики виникнення розтягнення зв’язок, людям із хронічними формами артрозу та артриту. Стріп на ліктьовий суглоб, як показує практика, прискорює процес одужання на 3-7 днів.

Увага! Лікарі призначають ступінь фіксації бандажа, термін та час застосування ортопедичного фіксатора.

За рахунок щільності, виріб не потребує особливого догляду та умов зберігань.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: