Купити каучукова пов'язка на променево-зап'ястковий суглоб, Aurafix 600, (Туреччина), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити каучукова пов'язка на променево-зап'ястковий суглоб, Aurafix 600, (Туреччина), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити каучукова пов'язка на променево-зап'ястковий суглоб, Aurafix 600, (Туреччина), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Каучукова пов'язка на променево-зап'ястковий суглоб, Aurafix 600, (Туреччина)

Артикул: 600

Ціна: 340 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж на променево-зап’ястковий суглоб Aurafix 600 виготовлений для забезпечення надійної фіксації та компресії суглоба. Виконаний в універсальному розмірі.

Характеристики:

Колір: Чорний

Тип: Ортез променевозап'ястковий

Виробник: Aurafix

Розмір: UNI

Країна виробника: Туреччина

Особливості:

Напульсник, бандаж на зап’ястя від відомого турецького виробника Aurafix. Виріб забезпечує захист та підтримку тепла в місцях пошкодження суглобів. Виготовлений з неопренового матеріалу, що гарно зберігає температуру тіла та створює легкий масажний ефект, сприяючи зняттю запального процесу. Бандаж виготовлений в універсальному розмірі, з застібкою, що може залипати на будь-якій частині виробу. Зроблений для попередження розтягнень зв’язок, м’язів під час фізичного навантаження. Можна часто помітити подібні вироби на руках спортсменів, які займаються:  пауерліфтингом, тенісом, гольфом, важкою атлетикою, баскетболом та багато інших видів. Також, застосовується людьми, яких робота пов’язана з перенесенням, підйомом важких предметів та водії.  Напульсник надає легку стабільність, не обмежуючи рух суглоба.

Переваги:

  • м’яка неопренова тканина, що забезпечує зігріваючий ефект;
  • період реабілітації після травм, операцій, знімання гіпсової пов’язки;
  • застосовується при артрозах, артритах, остеоартрозах;
  • лікарі рекомендують одягати в складі комплексного лікування бурситу, тендовагініту, тунельного синдрому.

Протипоказання:

  • запальні процеси на шкіри в місці використання;
  • алергічні реакції на неопрен, якщо ж використання конче необхідне, одягайте напульсник на бавовняну тканину;
  • під час першого одягання відчули серйозний дискомфорт, гострий біль, свербіж, негайно зніміть та зв’яжіться з лікарем.

Завжди переглядайте всі особливості пристосування, адже Aurafix 600 не підлягає обміну та поверненню, відповідно до постанови « про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19 березня 1994р. №172».

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: