Пристрій ортопедичний для плечового пояса (пов'язка Дезо) РП-6К-М1 графітовий COMFORT, Україна обрати на сайті Orto-med.com.ua
Пристрій ортопедичний для плечового пояса (пов'язка Дезо) РП-6К-М1 графітовий COMFORT, Україна обрати на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Ортопедичний бандаж для плечового пояса (пов'язка Дезо) РП-6К-М1 COMFORT, Реабілітімед (Україна)

Артикул: РП-6К-М1

Ціна: 1319 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортези на плечовий та ліктьовий суглоби забезпечують підтримку верхньої кінцівки у функціонально бажаному положенні. Вони можуть зменшити навантаження на плечовий і ліктьовий суглоби та забезпечити полегшення для плеча, передпліччя і руки. Плечовий ортез можна використовувати замість гіпсу.

Характеристики:

Тип: Бандаж на плече

Колір: Графітовий

Розмір: XXL, UNI

Виробник: Реабілітімед

Країна виробника: Україна

Артикул: РП-6К-М1

Особливості:

Бандаж на плечовий суглоб та руку РП-6K-M1 - це фіксатор передпліччя з багатошарового матеріалу з двома ременями та поясом для регулювання стабілізації верхньої кінцівки, який підходить як для правої, так і для лівої руки. При носінні бандажа на плечовий суглоб верхня кінцівка надійно фіксується і завжди знаходиться в оптимальному положенні. Висоту і щільність ортеза на плече можна легко відрегулювати за допомогою стрічок текстильної застібки.  Крім того, до бандажа додається ремінь, який обертається навколо грудної клітки з прикріпленою до тулуба рукою, забезпечуючи надійну фіксацію руки та запобігаючи її зісковзуванню.

Показання до застосування:

  • Функціональне лікування хірургічних переломів шийки плеча.
  • Забої та часткові пошкодження зв'язок плечового суглоба та акроміально-ключичного суглоба.
  • Особливо часті вивихи плеча. Профілактика рецидивів, використання під час сну в разі нічного вивиху.
  • Реабілітаційний період після гіпсової пов'язки з іммобілізацією плечового суглоба, травм і оперативних втручань на проксимальному відділі третього і плечового суглобів, ключиці, акроміально-ключичного суглоба, плечового суглоба і лопатки.
  • Міозити, травми м'язів поясу верхніх кінцівок.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: