Шина на палець руки, Toros-Group 502 (Україна) хромованого кольору на сайті orto-med.com.ua
Шина на палець руки, Toros-Group 502 (Україна) хромованого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Шина на палець руки, Toros-Group 502 (Україна)

Артикул: 502

Ціна: 159 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Виріб виготовлений з алюмінію, що можна швидко адаптувати до потреби користувача. Бандаж забезпечує ефективну фіксацію не порушуючи кровообіг.

Характеристики:

Виробник: Toros-Group

Розмір: 1, 3

Тип: Ортез на палець

Країна виробника: Україна

Особливості:

Тип 502 – ортез на палець, що виготовлений з алюмінію. Даний ортез є зручним у використанні, оскільки, він укомплектований фіксатором і пацієнту не потрібно додатково купувати пластир для його фіксації. Внутрішня сторона, металевої основи виробу, огорнута м’яким пінополіуретаном, який забезпечує комфорт користувачу при застосуванні. Ортез на палець тип-502 – це аналог гіпсових пов’язок при переломі пальців руки, який мінімально обмежує рух кисті, легкий, зафіксувавши виріб на фалангах можна приймати ванну.

Показання:

  • забій, вивих, підвивих фалангів пальців руки;
  • пошкодження зв’язок, сухожилля;
  • відновлювальний період після оперативних втручань, зняття гіпсових пов’язок;
  • застосовується для вирівнювання або профілактики деформації при дегенеративно-запальних хворобах;
  • вроджені аномалії.

Ортез на палець використовується для іммобілізації мізинця, серцевого, середнього та вказівного пальця. Використовують ортез за призначенням ортопеда, саме він моделює та накладає ортез, зазначаючи режим використання. Дозволено застосовувати цілодобово з невеликими перервами.

Купувати ортопедичні фіксатори варто у спеціалізованих магазинах, адже в них пропонують сертифіковану продукцію, яка має гарантований експлуатаційний період.  Зауважте, продукція подібного призначення не підлягає обміну та поверненню, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», так як входять до категорії «товари медичного призначення».

Якщо, переглянувши інформацію, у Вас виникли запитання щодо продукції та її замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними телефонними номерами. 

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: