Купити ортез-шина для пальців руки, OO-153, ortop, (Тайвань), хромованого синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортез-шина для пальців руки, OO-153, ortop, (Тайвань), хромованого синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити ортез-шина для пальців руки, OO-153, ortop, (Тайвань), хромованого синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортез-шина для пальців руки , OO-153, ortop, (Тайвань)

Артикул: OO-153

Ціна: 99 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Даний виріб – це чудова альтернатива гіпсовій пов’язці, що має низку переваг, а саме мінімальна вага, розмір, не викликає подразнення, лущення шкіри. Основна перевага – висока якість пристосування за доступні кошти.

Характеристики:

Виробник: ortop

Розмір: S, M, L

Тип: Ортез на палець

Країна виробника: Тайвань

Особливості:

Ортез для фіксації мізинця, серцевого, середнього, вказівного пальця. Виготовлений з алюмінію та м’якої підкладки, що створює комфорт при використанні. Фіксується виріб шляхом затискання кінчиків конструкції, після чого обгортають бинтом або паперовим пластиром. Даний виріб – це чудова альтернатива гіпсовій пов’язці, що має низку переваг, а саме мінімальна вага, розмір, не викликає подразнення, лущення шкіри, свербіжу, виріб не «боїться» води, тобто з ним можна мити посуд, приймати ванну. Основна перевага – висока якість пристосування за доступні кошти.

Показання:

  • переломи фаланг пальців кисті;
  • розтягнення зв’язок, сухожилля;
  • ревматичні зміни;
  • гострі та хронічні дегенеративні зміни, такі як артрит;
  • удари, забої, травми;
  • ушкодження сухожилля згиначів, вивихи, підвивихи;
  • реабілітаційний період після зняття гіпсових пов’язок.

Мета використання:

  • підтримка пальця;
  • забезпечення нерухомості пальця при травмах;
  • максимальна фіксація фаланг і фізіологічно правильному положенні.

Застосовується для фіксації мізинця, серцевого, середнього та вказівного пальця. Застосовують шину за призначенням лікаря, саме він моделює та накладає ортез, зазначаючи режим використання. Дозволено застосовувати цілодобово з невеликими перервами.

Купувати ортопедичні фіксатори варто у спеціалізованих магазинах, адже в них пропонують сертифіковану продукцію, яка має гарантований експлуатаційний період.  Зауважте, продукція подібного призначення не підлягає обміну та поверненню, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», так як входять до категорії «товари медичного призначення».

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити шина на палець руки, нігтьової та середньої фаланги пальців кисті ТР-6200 Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

99 грн.

Шина на палець руки, для фіксації нігтьової та середньої фаланги, ТР-6200 Orliman, (Іспанія)

Купити шина на палець руки, нігтьової та середньої фаланги пальців кисті ТР-6200 Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

Поліпропіленова шина нігтьової та середньої фаланги пальців кисті. Утримує 2-й міжфаланговий суглоб в положенні крайнього розгинання.