Купити косиночна пов'язка на плечовий суглоб з відвідною подушкою РП-6У-10, Реабілітімед (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити косиночна пов'язка на плечовий суглоб з відвідною подушкою РП-6У-10, Реабілітімед (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж для плеча і руки з відвідною подушкою, РП-6У-10, Реабілітімед (Україна)

Артикул: РП-6У-10

Ціна: 1500 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж для плечового суглоба з відвідною подушкою для абдукційної установки під кутом 10 градусів. Матеріал виробу – багатошарова, якісна повітропроникна тканина, що створює комфорт при тривалому використанні. Всі застібки міцні, розраховані на тривале використання до трьох місяців.

Характеристики:

Виробник: Реабілітімед

Колір: Синій

Тип: Бандаж на плече

Розмір: M, L, XL

Країна виробника: Україна

Особливості:

Відвідна подушка анатомічної форми, що зміщує руку латерально, розвантажуючи лімб суглобової западини лопатки. Подушка фіксується за допомогою регульованих ременів, що розміщуються на шию та надпліччя. Бандаж для абдукційного розміщення під визначеним кутом, 10 градусів, фіксується на ремені уздовж талії, а косинковий бандаж, з вкладеною в нього рукою, закріплюється на ній за допомогою текстильної застібки. Існує три розміри конструкції, для визначення потрібного розміру Вам, заміряйте сантиметровою стрічкою довжину передпліччя. Матеріал виробу – багатошарова, якісна повітропроникна тканина, що створює комфорт при тривалому використанні. Всі застібки міцні, розраховані на тривале використання до трьох місяців.

Показання:

  • розтягнення, розриви сухожилля, зв’язок, м’язів;
  • відновлювальний період після операцій;
  • порушення, травми, забої, що вимагають іммобілізацію суглоба;
  • пластика обертальної манжети;
  • вивихи, артрити;
  • стан спокою в області вентрального німба суглобової западини лопатки і вентральної частини суглобової капсули після відкритого або артроскопічної стабілізації плечового суглоба.

Бандаж з відвідною подушкою використовується за призначенням лікаря, ним же і фіксується на користувача.

Даний виріб є засобом медичного призначення, підтвердженням цього є медичне реєстраційне посвідчення, видане МОЗ України.

Відповідно до постанови «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачі» від 19 березня 1994р. №172», поверненню та обміну не підлягають товари медичного призначення, корсетні вироби, товари санітарної гігієни та особистого користування (компресійний трикотаж). Бажаємо здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: