Купити бандаж на плечовий суглоб, супорт для плечового суглоба 04-039 TM Doctor Life купити на сайті Orto-med.com.ua Бандажі на плечовий суглоб, бандаж при вивиху плечового суглоба 04-039 TM Doctor Life купити на сайті Orto-med.com.ua Бандаж плечового суглоба ціна, бандаж на плечовий суглоб еластичний 04-039 TM Doctor Life купити на сайті Orto-med.com.ua Замовити ортез на плечовий суглоб 04-039 TM Doctor Life, бандаж на плечовий суглоб купити на сайті Orto-med.com.ua
Купити бандаж на плечовий суглоб, супорт для плечового суглоба 04-039 TM Doctor Life купити на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж плечовий, арт. 04-039 Doctor Life

Артикул: 04-039

Ціна: 1099 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж для плеча являє собою виріб, що фіксує та мобілізує плечовий суглоб, стабілізує і підтримує його, а також знімає навантаження на м'язовий і зв'язковий апарат в цій ділянці тіла.

Характеристики:

Колір: Чорний

Розмір: UNI

Виробник: Doctor Life

Країна виробника: Україна

Вид: Бандаж плечовий

Особливості:

Бандаж для плечового суглоба - це сучасний медичний виріб, який активно використовується для лікування і реабілітації травм різного характеру.

Оскільки в сучасному світі людина постійно рухається, задіюючи в тому числі руки, суглоб плеча піддається постійним навантаженням. Тому, тут нерідко виникають захворювання і трапляються травми різного ступеня тяжкості, які часто викликають небезпечні наслідки і ускладнення. Щоб уникнути неприємностей, фахівці рекомендують носити бандаж плечового суглоба.

Бандаж на плечовий суглоб від ТМ Doctor Life виготовлений зі спіненого повітропроникного матеріалу високої щільності. Завдяки цьому матеріалу виріб легко пропускає повітря та створює оптимальний мікроклімат для шкіри.

Бандаж для плеча надійно фіксує руку та запобігає активним рухам. Бандаж плечовий підтримуючий має зручну муфту для комфортного розміщення руки.

Показання:

  • відновлення після операцій та травм;
  • часткові пошкодження і удари зв'язок суглоба плеча;
  • дегенеративно-дистрофічні процеси.

Переваги:

  • надійний виробник;
  • якісні матеріали;
  • виріб добре пропускає повітря та не викликає спітніння;
  • підійде для обох рук;
  • міцна фіксація.

Додатково:

  • Виробник: Dr.Life - це сучасний український бренд, який займається медичними та ортопедичними товарами. Компанія об'єднує якість і надійність продуктів, а також поєднує в собі багаторічний досвід кращих світових виробників і потреби українського ринку.
  • Перед початком експлуатації бандажа для плеча варто ознайомитися з інструкцією.

Бандажі на плечовий суглоб 04-039 поєднують в собі якість, ефективність та приємну ціну!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити бандаж для руки підтримуючий "Сіточка" (косиночна пов'язка) арт. 610С Toros (Україна), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua

380 грн.

Бандаж для руки підтримуючий "Сіточка" (косиночна пов'язка) арт. 610С Toros (Україна)

Купити бандаж для руки підтримуючий "Сіточка" (косиночна пов'язка) арт. 610С Toros (Україна), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua

Помірна фіксація верхньої кінцівки, акромиально-ключичного зчленування, лопатки, розвантаження плечового суглобу.