Замовити бандаж на зап'ястя Aurafix AO-17, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Замовити бандаж на зап'ястя Aurafix AO-17, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Замовити бандаж на зап'ястя Aurafix AO-17, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Замовити бандаж на зап'ястя Aurafix AO-17, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Замовити бандаж на зап'ястя Aurafix AO-17, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Замовити бандаж на зап'ястя Aurafix AO-17, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua
Замовити бандаж на зап'ястя Aurafix AO-17, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж на зап'ястя з фіксацією великого пальця, Aurafix AO-17, (Туреччина)

Артикул: АО-17

Ціна: 880 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж на променево-зап’ястковий суглоб забезпечує обмеження рухливості, зниження больового синдрома. Конструкція ортеза дозволяє зберегти можливість хвату у кисті та проводити функціональне лікування на ранніх стадіях.

Характеристики:

Розмір: XL, XXL, XXXL, S, M, L

Тип: Ортез променевозап'ястковий

Виробник: Aurafix

Країна виробника: Туреччина

Особливості:

Трикотажний анатомічний бандаж на променево-зап’ястковий суглоб виготовлений з м’якого матеріалу, який проводить повітря, забезпечуючи відмінний мікроклімат під бандажем. Виріб укомплектований додатковим ременем, який створює додаткову підтримку та стабільність суглоба. Еластичний бандаж не обмежує рухливість пальців, що дуже важливо для людей, які займаються спортом. Міцна, дихаюча тканина сприяє зменшенню набряків, перерозподілу навантаження з ураженої зони на здорові частини, шляхом створення компресійної дії. Для визначення розміру варто заміряти окружність зап’ястя.

Показання:

 • ушкодження м’язово-зв’язкового апарату;
 • запальні процеси: артрит, артроз, тендиніт, синовіт, бурсит, ревматоїдні процеси;
 • тунельний синдром (хвороба проявляється тривалим болем та онімінням кисті та пальців);
 • відновлювальний період після забоїв, зняття гіпсових пов’язок, операцій;
 • використовується при фізичних навантаженнях, заняттях спортом;
 • застосовується людьми, робота яких пов’язана з постійним, статичним навантаженням на кисті (водії, будівельники, спортсмени).

Переваги

 • Виготовлений з еластичного матеріалу, який добре пропускає повітря.
 • Зайвий тиск на вени та судини усувається за рахунок гелевої вставки, навколо відростка ліктьової кістки.
 • Виріб добре сидить на руці та прилягає до тіла завдяки конструкції, розробленої з урахуванням анатомічних особливостей.
 • Покращує кровообіг, підтримує променево-зап’ястковий суглоб, знімає навантаження, дозволяє знизити больові відчуття після хірургічного втручання.
 • Виріб не вимагає спеціального догляду. Для підтримки форми достатньо прати руками при температурі води до +35°С, окремо від інших речей, з додаванням делікатних миючих засобів.

Бажаємо здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити бандаж для руки підтримувальний (косинкована пов'язка) з фіксацією на талії арт. 611 Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua

331 грн.

Бандаж для руки підтримуючий (косиночна пов'язка) з фіксацією на талії арт. 611 Toros (Україна)

Купити бандаж для руки підтримувальний (косинкована пов'язка) з фіксацією на талії арт. 611 Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Помірна фіксація верхньої кінцівки, акромиально-ключичного зчленування, лопатки, розвантаження плечового суглобу.