Купити бандаж для фіксації променевозап'ястного суглоба  ЗС-1-ТМ, Реабілітімед (Україна), чорного кольору з емблемою виробника на сайті orto-med.com.ua
Купити бандаж для фіксації променевозап'ястного суглоба  ЗС-1-ТМ, Реабілітімед (Україна), чорного кольору з емблемою виробника на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж для фіксації променевозап'ястного суглоба ЗС-1-ТМ, Реабілітімед (Україна)

Артикул: ZC-1-TM

Ціна: 333 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Напульсник на променевозап'ясний суглоб, з аеропрена надає дозовану (за рахунок еластичності матеріалу) фіксацію зап'ястя, розвантаження його капсули.

Характеристики:

Розмір: UNI

Виробник: Реабілітімед

Колір: Чорний

Матеріал: Неопрен

Тип: Ортез променевозап'ястковий

Країна виробника: Україна

Особливості:

Еластичний бандаж на променезап’ястковий суглоб універсального розміру. Виготовлений з аеропрену, високоеластичного, повітропроникного матеріалу, перфорований по всій поверхні. ЗС-1-ТМ – кистьовий фіксатор, що має вигляд широкої стрічки з отвором для великого пальця та широку «липучку». Завдяки своїй формі, спортивний бандаж здійснює фіксацію зап’ястя, першого пальця, суглобів зап’ястя, зап’ястно-п’ясткових суглобів, знімаючи навантаження з них. Виріб має масажну та зігріваючу дію, яка покращує ефективність комплексного лікування запалень прилеглої ділянки. Тепловий вплив, дозволяє протягом короткого часу досягти температури теплового комфорту, що значно підвищує еластичність м’язово-зв’язкових тканин.

Показання:

  • профілактика пошкоджень під час занять активними видами спорту, звичайна важка трудова активність;
  • період реабілітації після операцій, зняття гіпсових пов’язок, травм середньої тяжкості;
  • артрози, артрити, остеоартрози;
  • бурсити, синовіти, тендовагініти, тунельний синдром.

Протипоказання:

  • шкірні захворювання, гострі гнійні проблеми шкірних покривів;
  • індивідуальна непереносимість матеріалів;
  • людям з чутливою шкірою слід одягти на бавовняну рукавичку;
  • захворювання, при яких протипоказане вигрівання.

Якщо ви одягаючи виріб, відчули різкий біль, дискомфорт або моментальний свербіж негайно зніміть пристосування і зверніться за консультацією до лікаря.

Завжди консультуйтеся з лікарем, стосовно фіксуючих засобів, будьте уважні при обранні, купуйте виключно у спеціалізованих магазинах працівники, яких знають з чим працюють.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 19 березня 1994р. №172 товари медичного призначення, корсетні вироби, товари особистого користування (компресійний трикотаж) обміну та поверненню не підлягають.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: