Купити ліктьові бандажі TN-230, Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити ліктьові бандажі TN-230, Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Фіксатор ліктьового суглобу TN-230, Orliman, (Іспанія)

Артикул: TN-230

Ціна: 499 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж виконаний з м’якого, еластичного, дихаючого матеріалу, який може розтягуватися одночасно в чотирьох напрямках, що дозволяє рівномірно розподілити тиск, адаптувати і максимально повторити анатомічну форму ліктьового суглоба.

Характеристики:

Колір: Бежевий

Виробник: Orliman

Розмір: S, M, L

Тип: Налокітник

Країна виробника: Іспанія

Особливості:

Ліктьовий суглоб – це досить складне зчленування, яке поєднало у собі три кістки. Він досить мобільний, проте часто виникають травми, які пов’язані саме з цим. Як правило, всі пошкодження кісток та м’язово-зв’язкового апарату супроводжуються вираженим болем та обмеженням рухових можливостей. Залежно від ступеня враження, лікарі рекомендують застосовувати відповідні пов’язки, ортези. Компресійні налокітники покликані зняти навантаження зі зв'язок та м’язів, при цьому, необмежуючи рух суглоба. Дані ортопедичні фіксатори забезпечують стискаючий, помірний зігріваючий та масажний ефект.  М’які ортези на ліктьовий суглоб ефективно відводять вологу та пропускають повітря, що особливо важливо при заняттях спортом і надмірних навантаженнях. Дана модель налокітника виконана з приємного до тіла тканини, яка дозволяє шкірі дихати. Застосовується як з метою профілактики, так і лікування. Досить часто налокітники використовують спортсмени під час змагань та тренувань.

Показання:

  • больовий синдром будь-якої етіології;
  • ушкодження м’язів, зв’язок ліктьового суглоба;
  • підвивихи, вивихи;
  • запальні процеси (артрит, поліартрит, артроз, набряк ліктя);
  • епікондиліт (зовнішній, внутрішній);
  • реабілітаційний період після оперативного втручання, переломів, забоїв;
  • захист від перенавантаження при тренуваннях та змаганнях.

Налокітник зроблений з дуже якісного матеріалу, щоб при навантаженнях і частих одяганнях, користувач отримував надійну підтримку, комфорт та полегшення.

Догляд за виробом:

Ручне прання, без викручування. Вологу варто забрати рушником, шляхом вимочування. Сушити ліктьовий бандаж варто у розправленому вигляді. Пам’ятайте, правильне використання, догляд за виробом дозволить продовжити йому термін служби, зберігаючи при цьому першочерговий вигляд.

Увага! Визначаючи розмір, звертайте увагу на розмірну сітку виробника, адже кожен розробник має свою таблицю.

Перед покупкою приміряйте ортопедичний фіксатор на лікоть, оскільки виріб не підлягає обміну та поверненню, відповідно до закону України.

Бажаємо здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити шина на палець руки, нігтьової та середньої фаланги пальців кисті ТР-6200 Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

135 грн.

Шина на палець руки, для фіксації нігтьової та середньої фаланги, ТР-6200 Orliman, (Іспанія)

Купити шина на палець руки, нігтьової та середньої фаланги пальців кисті ТР-6200 Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

Поліпропіленова шина нігтьової та середньої фаланги пальців кисті. Утримує 2-й міжфаланговий суглоб в положенні крайнього розгинання.

Купити бандаж для руки підтримувальний (косинкована пов'язка) з фіксацією на талії арт. 611 Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua

549 грн.

Бандаж для руки підтримуючий (косиночна пов'язка) з фіксацією на талії арт. 611 Toros (Україна)

Купити бандаж для руки підтримувальний (косинкована пов'язка) з фіксацією на талії арт. 611 Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Помірна фіксація верхньої кінцівки, акромиально-ключичного зчленування, лопатки, розвантаження плечового суглобу.