Купити бандаж на плечовий суглоб 4801/4802 Orliman , (Іспанія), синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити бандаж на плечовий суглоб 4801/4802 Orliman , (Іспанія), синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж на плече 4801/4802 Orliman , (Іспанія)

Артикул: 4801/4802

Ціна: 1290 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

М'який неопреновий бандаж, що створює термо-компресію в області плечового суглоба з додатковою застібкою. Як правило, пристосування для плеча застосовується при різних хворобах, які супроводжуються атрофією, больовими відчуттями та дискомфортом.

Характеристики:

Матеріал: Неопрен

Тип: Бандаж на плече

Колір: Синій

Розмір: S, M, L

Виробник: Orliman

Країна виробника: Іспанія

Бік: правий, лівий

Особливості:

Плечовий бандаж забезпечує підтримку плечової зони, розвантажує м’язово-зв’язковий апарат, зменшуючи запальний процес. Неопреновий фіксатор надійно фіксує суглоб, шляхом компресійного впливу зменшує набряк, купіруючи больовий синдром.

Бандаж на плечовий суглоб, від провідного іспанського виробника Orliman, виготовлений з неопрену, товщина якого 3 мм. Внутрішня частина бандажа – натуральна бавовна, яка чудово поглинає зайву вологу та піт. Фіксатор практично непомітний під одягом. Виріб має застібку, яка розташована в протилежному пахвовій зоні. 4802 простий та зручний в процесі експлуатації. Конструкція має анатомічну форму, яка ідеально адаптується до будови людського тіла. Фіксуючий ремінь дає можливість відрегулювати щільність прилягання ортеза до тіла. М’який ортез може застосовуватися впродовж тривалого часу, якісна обробка швів виключає появу подразнень та пошкоджень шкіри. Даний виробник зробив дві модифікації, тобто окрема модель для лівого та правого плечового суглоба.

Показання:

  • пошкодження м’язово-зв’язкового апарату;
  • відновлювальний період у посттравматичний та післяопераційний період;
  • дегенеративні процеси;
  • гіпермобільність, звичний вивих плечового суглоба;
  • застосовується у складі консервативного лікування при гострих і хронічних патологіях плечового суглоба.

Підтримуючі плечові бандажі використовуються, коли необхідне легке обмеження рухливості суглоба. Як правило, пристосування для плеча застосовується при різних хворобах, які супроводжуються атрофією, больовими відчуттями та дискомфортом.

Купити бандаж на плечовий суглоб в інтернет магазині orto-med.com.ua. Обравши нас, Ви отримуєте професійну консультацію, великий асортимент, якісний ортопедичний продукт.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити ортез променевозап'ясного суглоба і суглоба першого пальця кисті MFР - 80, Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

899 грн.

Ортез променевозап'ясного суглоба і суглоба першого пальця кисті MFР - 80, Orliman, (Іспанія)

Купити ортез променевозап'ясного суглоба і суглоба першого пальця кисті MFР - 80, Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

Еластичний ортез променевозап'ястного суглоба та суглоба першого пальця кисті з металевими шинами MFР-80.