Замовити бандаж на зап'ястя R8203, REMED (Україна), сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Замовити бандаж на зап'ястя R8203, REMED (Україна), сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж на променево зап'ястний суглоб, R 8203, REMED (Україна)

Артикул: R8203

Ціна: 815 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Шина на променево-зап'ястковий суглоб, що забезпечує повну фіксацію променево-зап'ясткового суглоба та кісток передпліччя в нижній третині. Обмеження рухливості знижує больовий синдром. Конструкція ортеза дозволяє зберегти можливість кистевого хвату і проводити раннє функціональне лікування.

Характеристики:

Розмір: UNI

Тип: Ортез променевозап'ястковий

Колір: Чорний

Виробник: REMED

Висота: 20, 27 см

Артикул: 8203

Особливості:

Бандаж на променево зап'ястний суглоб виготовлений з якісного матеріалу (поєднання пінополіуретану, бавовни ,поліаміду, нейлону, латексу та каркасної металевої шини). Ортез виготовлений для повної іммобілізації п’ястно-зап’ястного суглоба та кісток передпліччя в нижній третині. Конструкція складається з чотирьох ременів, що надійно фіксують суглоб, оптимально адаптуючи шину до кінцівки. Даний виріб – чудова альтернатива гіпсовим пов’язкам, з низкою переваг, а саме: відкритий тип конструкції, не викликає подразнення, лущення шкіри, свербіжу, набагато легший, універсальний розмір, не позбавляє користувача можливості прийняти ванну, душ, не перешкоджає проведенню фізіотерапевтичних процедур.

Показання:

  • парези, паралічі ,синдром «руки, що падає»;
  • ревматоїдний артрит;
  • нестабільність променевозап’ястного суглобу;
  • розтягнення зв’язок, м’язів;
  • тендопатії, синдром карпального каналу;
  • тунельний синдром;
  • рекомендується використовувати в період реабілітації  після травм та враження нервової системи.

Зверніть увагу, виріб застосовується за призначенням лікаря за умови, якщо немає жодних пошкоджень шкіри в ділянці її контакту з виробом.

Для уникнення деформування виробу, варто правильно доглядати та зберігати його. Для очищення конструкції варто прати бандаж руками при температурі води до +35°С, з додаванням щадних миючих засобів, без вмісту хлору чи інших вибілюючих складових. При цьому всі застібки виробу мають бути закриті. Забороняється використовувати машинне прання, хімчистка, віджимання, прасування та сушіння на нагрівальних приладах.

Даний ортез на променевозап’ястний суглоб – чудовий фіксатор за доступні кошти, який забезпечує надійну підтримку.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: