Замовити бандаж на променезап'ястковий суглоб, Orliman, сірого кольору на сайті Orto-med.com.ua
Замовити бандаж на променезап'ястковий суглоб, Orliman, сірого кольору на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Фіксуюча пов'язка на зап'ясті, OS 6260, Orliman (Іспанія)

Артикул: OS 6260

Ціна: 569 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж середнього ступеня фіксації виготовлений для підвищеного рівня комфорту під час активного руху, спортивних тренувань та іншої рутинної роботи. Фіксатор укомплектований додатковим ременем, що дає можливість адаптувати виріб до потреби кожного користувача.

Характеристики:

Виробник: Orliman

Розмір: 1, 2, 3

Тип: Бандаж для кисті руки

Країна виробника: Іспанія

Особливості:

Спортивна фіксуюча пов'язка на зап'ясті для середнього ступеня фіксації. Даний фіксатор відрізняється від більшості подібних, наявністю додаткового ременя, що розташований в області зап’ястя. Додатковий пасок дає можливість ефективно адаптувати виріб під будову кінцівки, потребу користувача та відповідно до рекомендацій лікарів. OS6260 – це спортивний бандаж, оскільки він виготовлений з якісного еластичного матеріалу, у складі якого поліамід, бавовна та еластан, на основі 3D плетення. Таке поєднання матеріалів дає можливість одягати його часто та на тривалий період. Він зберігає свій вигляд впродовж тривалого часу, незважаючи на постійне застосування. До того ж, всі шви виробу оброблені за спеціальною технологією, яка унеможливлює тертя шкіри при активних рухах руки.

Ефект застосування:

  • Компресійний. Це основна дія, яка необхідна при легких пошкодженнях зв’язок, м’язів променевозап’ясткового суглоба.
  • Масажний. Завдяки легкому масажному ефекту у поєднанні з компресійним, покращується кровообіг, відповідно, зменшуються набряки, розсмоктуються гематоми, прискорюється процес відновлення.
  • Стабілізуючий. За допомогою щільного матеріалу та додаткового ременя фіксується суглоб, рівномірно розподіляється навантаження під час роботи кистю, зменшується больовий синдром та покращується іннервація верхньої кінцівки.
  • Підтримуючий. Даний ефект особливо потрібний під час відновлювального періоду, коли людина відчуває себе здоровою, проте ще варто берегти та мінімально навантажувати зап’ястя.

Призначення:

  • еластичний бандаж променезап'ястковий суглоб застосовується при нестабільності суглоба легкої форми;
  • незначні травми та пошкодження м’язово-зв’язкового апарату;
  • запальні та дегенеративно-дистрофічні процеси на початкових стадіях;
  • реабілітаційний період після зняття гіпсових пов’язок, оперативних втручань.

Бандажі на зап'ястя OS6260 зарекомендував себе як повітропроникний, вологопоглинаючий бандаж, що чудово фіксує променевозап’ястковий суглоб. Одягаючи даний фіксатор, компресійно утримується зона суглоба, при цьому не обмежується робота пальців руки. 

Бандаж на променезап'ястковий суглоб не вимагає додаткового догляду, проте варто пам’ятати, що прати його краще у воді кімнатної температури з додаванням делікатних миючих засобів.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити термопластичну шину, Aurafix ORT-08, (Туреччина), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

1255 грн.

Термопластична шина, бандаж на променезап'ястковий суглоб, Aurafix ORT-08, (Туреччина)

Купити термопластичну шину, Aurafix ORT-08, (Туреччина), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

Термопластична шина Aurafix ORT-08 використовується при неврологічних захворюваннях, які супроводжуються спастикою м’язів кінцівки.