Купити бандаж на ліктьовий суглоб з гелевою подушечкою, Aurafix 309, (Туреччина), сірого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж на ліктьовий суглоб з гелевою подушечкою, Aurafix 309, (Туреччина), сірого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж на ліктьовий суглоб з гелевою подушечкою, Aurafix 309, (Туреччина), сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити бандаж на ліктьовий суглоб з гелевою подушечкою, Aurafix 309, (Туреччина), сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Епікондилітний фіксатор ліктьового суглобу з гелевою подушечкою, Aurafix 309, (Туреччина)

Артикул: 309

Ціна: 924 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Епікондилітний бандаж Aurafix 309 з гелевою подушкою використовується для зменшення больового синдрому під час гострого періоду та фази ремісії після перенесеного епікондиліта.

Характеристики:

Виробник: Aurafix

Розмір: UNI

Тип: Епікондилітний стріп

Країна виробника: Туреччина

Особливості:

Епікондиліт або «лікоть тенісиста» - хронічне захворювання, що виникає при надмірному навантаженні на м’язи та сухожилля плеча, передпліччя, внаслідок чого виникають больові відчуття в зоні ліктьового суглобу. Назву «лікоть тенісиста» хвороба отримала через те, що саме гравцям тенісу типово мати подібні проблеми. При даному захворюванні лікарі рекомендують налокітники або стріпи. Останні, взагалі не обмежують роботу ліктьового суглобу, він мінімально займає місця на кінцівці при цьому ефективністю не поступається.

Показання:

 • больовий синдром в області ліктьового суглоба;
 • комплексне лікування медіального, латерального епікондиліта;
 • профілактика перевантаження при фізичному навантаженні, заняттях спортом.

Переваги:

 • напівжорсткий бандаж виготовлений з еластичного матеріалу;
 • виріб виготовлено з урахуванням анатомічної будови руки;
 • С-подібна конструкція ефективно розподіляє навантаження, зменшуючи больові відчуття;
 • наявність гелевої подушечки, яка розміщується в спеціальну кишеню, основна мета використання гелю – ефект холодного компресу;
 • виріб не обмежує рухливість ліктьового суглоба;
 • проста система застібок, користувач самостійно може одягати виріб;
 • універсальний розмір, одна модифікація;
 • сучасний дизайн;
 • не потребує особливого догляду. Ручне прання, окремо від інших речей, з додаванням миючого засоби, що не містять хлору. Може використовуватися м’яка щіточка. Прати варто з закритими «липучками». Гелеву подушечку краще чистити руками.  

Купити ліктьовий стріп, ортез на зап’ястя, бандаж на плече, напульсник в онлайн магазині ортопедичної продукції orto-med.com.ua. Якщо, переглянувши всі пропозиції, не змогли зробити остаточний вибір, зв’яжіться з консультантами магазину, вони проінформують Вас про переваги кожної моделі. Бажаємо здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити термопластичну шину, Aurafix ORT-08, (Туреччина), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

1381 грн.

Термопластична шина, бандаж на променезап'ястковий суглоб, Aurafix ORT-08, (Туреччина)

Купити термопластичну шину, Aurafix ORT-08, (Туреччина), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

Термопластична шина Aurafix ORT-08 використовується при неврологічних захворюваннях, які супроводжуються спастикою м’язів кінцівки.