Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, пластикове сидіння для інвалідів СВРС-1 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, пластикове сидіння для інвалідів СВРС-1 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Сидіння для ванни поглиблине, зі спинкою, СВРС-1, Норма-Трейд

Артикул: СВРС-1

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Головна функція сидіння для ванни СВРС-1 - створити максимальну безпеку та комфорт при прийнятті ванни та здійсненні щоденних водних процедур.

Характеристики:

Виробник: Норма-Трейд

Країна виробника: Україна

Матеріал: Сталь

Колір: Білий

Особливості:

Сидіння для ванни рекомендується використовувати людям з обмеженими фізичними можливостями. Сюди відносять людей з травмами, порушенням опорно-рухового апарату, осіб, які проходять реабілітацію, вагітних, людей літнього віку.

Зручне поглиблене сидіння підійде як для дорослих осіб, так і для дітей. 

Сидіння для душу створене українським виробником Норма-Трейд, який вже багато років спеціалізується на виготовленні продукції, призначеної для осіб з обмеженими можливостями.

Каркас виробу створений із металевих нержавіючих труб. Саме сидіння - з міцного пластику. 

На ніжках каркасу знаходяться гумові наконечники, які запобігають ковзанню.

Спинка стане додатковою опорою та допоможе максимально розслабитися.

В сидінні є отвори, які допомагають воді стікати, тому вода не викликатиме неприємних відчуттів.

Догляд та використання:

  • Перед початком експлуатації поглибленого сидіння для ванни, потрібно ознайомитися з інструкцією, яка входить в комплект до товару.
  • Сидіння повинно бути розміщене на поверхні бортів чавунної або сталевої ванни. Наконечники виробу мають  розташовуватись по обидва боки ванни, надійно спираючись на неї.
  • За сидінням легко доглядати та дезінфікувати його. Матеріал, з якого виготовлене сидіння не боїться води та побутових засобів.
  • Найкраще обробляти виріб 2% водним розчином мийних засобів та дозволеними дезінфекційними засобами зареєстрованими в Державному реєстрі дезінфекційних засобів України.
  • Зберігати виріб потрібно при температурі від -40° до +40°. Сидіння необхідно тримати на відстані від нагрівальних приладів.

Додатково:

  • З першого дня покупки діє гарантія - 1 рік. Гарантія має силу за умови дотримання покупцем всіх правил експлуатації та збереженням паспорту товару.

Поглиблене сидіння СВРС-1 полегшить водні процедури, а також зробить звичайні щоденні дії більш комфортними, зручними та безпечними!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: