Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, металеве сидіння, регульоване сидіння НТ-05-002 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, металеве сидіння, регульоване сидіння НТ-05-002 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Сидіння для ванни поглиблине, регульоване НТ-05-002, Норма-Трейд

Артикул: Нт-05-002

Ціна: 1452 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Головна функція регульованого сидіння для ванни НТ-05-002 - створити максимальну безпеку та комфорт при прийнятті ванни та здійсненні щоденних водних процедур.

Характеристики:

Виробник: Норма-Трейд

Країна виробника: Україна

Тип: Сидіння для ванни

Матеріал: Сталь

Особливості:

Сидіння для ванни рекомендується використовувати людям з обмеженими фізичними можливостями. Сюди відносять людей з травмами, порушенням опорно-рухового апарату, осіб, які проходять реабілітацію, вагітних, людей літнього віку. Зручне поглиблене сидіння підійде як для дорослих осіб, так і для дітей. 

Каркас виробу створений із металевих нержавіючих труб. Саме сидіння - з міцного пластику. На ніжках каркасу знаходяться гумові опори-наконечники, які запобігають ковзанню. Для більшої зручності ширину сидіння можна регулювати, адаптуючи під ванну.

Матеріал, з якого виготовлене сидіння не боїться води та побутових засобів.

Сидіння для ванни створене українським виробником Норма-Трейд, яке вже багато років спеціалізується на виготовленні продукції, призначеної для осіб з обмеженими можливостями.

Догляд та використання:

  • Перед початком експлуатації поглибленого сидіння для ванни, потрібно ознайомитися з інструкцією, яка входить в комплект до товару.
  • Сидіння повинно бути розміщене на поверхні бортів чавунної або сталевої ванни. Наконечники виробу мають  розташовуватись по обидва боки ванни, надійно спираючись на неї.
  • За сидінням легко доглядати та дезінфікувати його. Найкраще обробляти виріб 2% водним розчином мийних засобів та дозволеними дезінфекційними засобами зареєстрованими в Державному реєстрі дезінфекційних засобів України.
  • Зберігати виріб потрібно при температурі від -40° до +40°. Сидіння необхідно тримати на відстані від нагрівальних приладів.

Додатково:

  • З першого дня покупки діє гарантія - 1 рік. Гарантія має силу за умови дотримання покупцем всіх правил експлуатації та збереженням паспорту товару.
  • Максимальна вага, яку витримує поглиблене сидіння - 100 кг.

Регульоване сидіння НТ-05-002 полегшить водні процедури, а також зробить їх комфортними, зручними та безпечними.
 

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Придбати сидіння для інвалідів у ванну кімнату OSD-BL650205 білого кольору на сайті Orto-med.com.ua

1699 грн.

Пластикове сидіння для ванної кімнати OSD-BL650205, Китай

Придбати сидіння для інвалідів у ванну кімнату OSD-BL650205 білого кольору на сайті Orto-med.com.ua

Пластикове сидіння для ванни з гігієнічного пластику з ребристою поверхнею.