Насадка для унітазу, насадка на унітаз для інвалідів, сидіння на унітаз, пластикове сидіння для унітазу СУВ-2.1.0(м) Норма-Трейд (Україна) купити на сайті orto-med.com.ua
Насадка для унітазу, насадка на унітаз для інвалідів, сидіння на унітаз, пластикове сидіння для унітазу СУВ-2.1.0(м) Норма-Трейд (Україна) купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Сидіння-надставка для унітазу м'яка СУВ-2.1.0(м), Норма-Трейд

Артикул: СУВ-2.1.0(м)

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Сидіння-надставка для унітазу СУВ-2.1.0(м) призначене підвищити рівень унітазу та подарувати більший комфорт літнім людям, людям з переломом тазостегнового суглоба та особам на реабілітації. Виріб ідеально підійде для людей з великою вагою.

Характеристики:

Виробник: Норма-Трейд

Країна виробника: Україна

Матеріал: Поліпропилен

Максимально допустиме навантаження: 185 кг

Загальна висота: 10 см

Особливості:

Насадка на унітаз розроблена українською компанією Норма-Трейд, що протягом багатьох років займається створенням якісного медичного обладнання та виготовленням товарів для людей з обмеженими можливостями.

Виріб призначений до використання як дорослим особам, так і дітям.

Сидіння-надставка для унітазів виготовлене із міцного нетоксичного поліпропілена та наповнена пінополіуретаном. Завдяки цьому матеріалу сидіння швидко нагрівається до температури тіла та зберігає комфортну температуру.

Поліпропілен надійно тримає тіло, не сковзається. Не викликає алергії у чутливих людей.

Насадка на унітаз для інвалідів зручно кріпиться до стандартного туалетного сидіння. Ніяких додаткових інструментів для встановлення виробу не потрібно. Тип кріплення підходить для більшості стандартних унітазів.

Сидіння в туалет має зручну анатомічну форму. Контур сидіння забезпечує максимальний комфорт для людей з проблемами посадки.

Догляд та використання:

 • Поверхня сидіння стійка до забруднення та легко миється. Для подальшої довгої служби необхідно доглядати за сидінням згідно з правилами, які зазначені в паспорті товару. 
 • Зовнішню поверхню підставки в туалет необхідно обробляти дезінфекційними засобами, зареєстрованими та дозволеними в Україні для дезінфекції поверхонь. 
 • Необхідно завжди тримати виріб у чистоті для використання протягом тривалого терміну.
 • Очищати поверхню сидіння можна за допомогою води та мийних засобів.
 • Підставку на унітаз потрібно тримати на відстані від нагрівальних приладів, щоб не пошкодити поверхню.
 • Перед початком експлуатації потрібно ознайомитися з інструкцією та паспортом сидіння для унітаза.

Додатково:

 • Насадка збільшує висоту унітазу на 10 см. 
 • На сидіння діє гарантія терміном 12 місяців за умови дотримання всіх правил експлуатації покупцем та збереження паспорту товару.
 • Максимально допустиме навантаження, яке витримує насадка для унітаза - 185 кг.

Насадка на унітаз СУВ-2.1.0(м) подарує додатковий комфорт та допоможе безболісно здійснювати повсякденні  гігієнічні дії, полегшуючи користувачам життя!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: