Купити табурет для душу для інвалідів, табурет для душу з вирізом, табурет в душ СДВ-2.1.0 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити табурет для душу для інвалідів, табурет для душу з вирізом, табурет в душ СДВ-2.1.0 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Табурет для душу з вирізом СДВ-2.1.0, Норма-Трейд

Артикул: СДВ-2.1.0

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

ручний табурет СДВ-2.1.0, призначений для комфортного та безпечного прийняття щоденних водних процедур та підвищення безпеки у ванній кімнаті.

Характеристики:

Виробник: Норма-Трейд

Загальна ширина: 50 см

Вага виробу: 4,4 кг

Матеріал: Сталь

Загальна висота: 43 см

Максимально допустиме навантаження: 100 кг

Загальна довжина: 46 см

Особливості:

Стілець в душову кабіну створений українською компанією Норма-Трейд, яка вже багато років спеціалізується на виробництві продукції для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Стілець використовується в домашніх умовах та в спеціалізованих установах. Рекомендований  особам, які мають травми або захворювання ніг, особам похилого віку, людям під час реабілітації, вагітним.

Табурет для душа виготовлений із сталевого каркаса з антикорозійним покриттям.  На кінцях каркаса - гумові наконечники, які запобігають ковзанню. Накладки сидінь виконані з міцного пластику.

Зручності табурету додає додатковий виріз для стоку води.

Матеріали, з якого виготовлений стільчик для душової кабінки, не бояться води та побутових засобів. Не покриваються іржею.

Догляд та використання:

  • Перед експлуатацією виробу необхідно ознайомитися з інструкцією, яка входить до комплектації стільчика.
  • Для догляду за стільцем  в ванну достатньо вологої обробки з використанням мильних розчинів без абразивних речовин, та дозволених дезінфекційних засобів зареєстрованих в Державному реєстрі дезінфекційних засобів України.
  • Щоб  гігієнічний стілець довго прослужив, потрібно зберігати його в приміщенні при температурі від -40° до +40°, на відстані від нагрівальних приладів.
  • Для розташування необхідно заздалегідь обрати та підготувати рівну тверду поверхню, на якій в подальшому розташовуватиметься табурет для душа. 
  • Перед кожним використання варто перевіряти стійкість табурету.

Додатково:

  • Гарантійний строк при умові дотримання покупцем всіх правил експлуатації - 1 рік з моменту покупки табурету.
  • Табурет витримує навантаження до 100 кг.

Табурет для душу з вирізом СДВ-2.1.0 допоможе зробити щоденні водні процедури не тільки безпечними, а й максимально приємними та комфортними!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: