Купити поручні в туалет, опорні поручні, металеві поручні  для інвалідів, поручні в ванну MED-05-18 MEDOK (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити поручні в туалет, опорні поручні, металеві поручні  для інвалідів, поручні в ванну MED-05-18 MEDOK (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Поручень пристінний (500) MED-05-18

Артикул: MED-51-13

Ціна: 399 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Поручень пристінний MED-05-18 - надійний помічник для хворих, літніх та ослаблених людей, яким необхідна додаткова опора при підйомі і переміщенні.

Характеристики:

Країна виробника: Україна

Виробник: Medok

Тип: Поручні

Вага виробу: 1,0 кг

Максимально допустиме навантаження: 120 кг

Загальна довжина: 50 см

Особливості:

Прямий поручень виготовлений українським виробником, який спеціалізується на створенні якісних медичних товарів - MEDOC. Поручень призначений для безпечного переміщення тіла та слугує додатковою опорою.

Поручень для безпеки та зручності рекомендовано встановлювати для людей літнього віку, осіб після операцій та травм, людей з порушенням функцій опорно-рухового апарату та нервової системи.

Поручень створений зі сталевої труби, фарбованої порошковим способом в нейтральний білий колір. Матеріал поручня - вологостійкий, не боїться води, ржавіння.

Металеві поручні встановлюються користувачем у зручному для нього місці, зазвичай це санвузол,  ванна, туалет, сходи. Окрім домашнього використання опорні поручні встановлюються в медичних та реабілітаційних закладах.

Відстань виробу від стіни достатньо велика та дозволяє руці повністю та надійно охопити поручень. Долоні не зісковзують з поручня, міцно та безпечно за нього тримаються. 

Догляд та використання:

  • Поручень легкий в експлуатації та очищенні. Для миття виробу підійде ганчірка чи губка, маленька кількість води та мийний засіб.
  • Обробка здійснюється за допомогою дезінфекційних засобів, зареєстрованих та дозволених в Україні для дезінфекції поверхонь.
  • Настінний поручень легко кріпиться до стіни. 
  • Використовувати пристінний поручень необхідно тільки після надійного його закріплення.

Додатково:

  • Максимальне навантаження, яке витримують поручні - 120 кг.
  • Виробник гарантує надійну роботу  виробу  протягом 24 місяців з моменту купівлі при дотриманні споживачем правил експлуатації. 
  • В комплекті з поручнем йде інструкція, де зрозуміло показано спосіб прикріплення та опис подальшого використання поручня.

Поручні в туалет для інвалідів MED-05-18 допоможуть забути про дискомфорт та страхи й зробить повсякденні гігієнічні справи комфортними, безболісними та безпечними!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити стілець для душу та ванної зі спинкою світло-сірого кольору в магазині Orto-med.com.ua

2599 грн.

Стілець для ванни і душу зі спинкою, Doctor Life (Україна), арт. 12533

Купити стілець для душу та ванної зі спинкою світло-сірого кольору в магазині Orto-med.com.ua

Табурет для душу та ванни зі спинкою для полегшення гігієнічних процедур для ослаблених людей