Купити поручні в туалет для інвалідів, опорні поручні, металеві поручні  для інвалідів, поручні в ванну MED-05-16 MEDOK (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити поручні в туалет для інвалідів, опорні поручні, металеві поручні  для інвалідів, поручні в ванну MED-05-16 MEDOK (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Поручень пристінний (300) MED-05-16

Артикул: MED-51-11

Ціна: 399 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Поручень пристінний MED-05-16 - надійний помічник для хворих, літніх та ослаблених людей, яким необхідна додаткова опора при підйомі і переміщенні.

Характеристики:

Країна виробника: Україна

Виробник: Medok

Тип: Поручні

Максимально допустиме навантаження: 120 кг

Вага виробу: 0,6 кг

Загальна довжина: 30 см

Особливості:

Прямий поручень виготовлений українським виробником, який спеціалізується на створенні якісних медичних товарів - MEDOC. Поручень призначений для безпечного переміщення тіла та слугує додатковою опорою.

Поручень для безпеки та зручності рекомендовано встановлювати для людей літнього віку, осіб після операцій та травм, людей з порушенням функцій опорно-рухового апарату та нервової системи.

Поручень виготовляється зі сталевої труби, фарбованої порошковим способом в нейтральний білий колір. Матеріал поручня - вологостійкий, не боїться води, ржавіння. Настінний поручень легко кріпиться до стіни. 

Металеві поручні встановлюються користувачем у зручному для нього місці, зазвичай це санвузол,  ванна, туалет, сходи. Окрім домашнього використання опорні поручні встановлюються в медичних та реабілітаційних закладах.

Відстань виробу від стіни достатньо велика та дозволяє руці повністю та надійно охопити поручень. Долоні не зісковзують з поручня, міцно та безпечно за нього тримаються. 

В комплекті з поручнем йде інструкція, де зрозуміло показано спосіб прикріплення та опис подальшого використання поручня для інвалідів.

Догляд та використання:

  • Поручень легкий в експлуатації та очищенні. Для миття виробу підійде ганчірка чи губка, маленька кількість води та мийний засіб.
  • Обробка здійснюється за допомогою дезінфекційних засобів, зареєстрованих та дозволених в Україні для дезінфекції поверхонь.
  • Використовувати пристінний поручень необхідно тільки після надійного його закріплення.

Додатково:

  • Максимальне навантаження, яке витримують поручні - 120 кг.
  • Виробник гарантує надійну роботу  виробу  протягом 24 місяців з моменту придбання його при дотриманні споживачем правил експлуатації. 

Поручні в туалет для інвалідів MED-05-16 допоможуть забути про дискомфорт та страхи й зробить всі повсякденні справи комфортними, безболісними та безпечними!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: