Купити сидіння для ванни для інвалідів, регульоване сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння у ванну для літніх людей KING-BSB-00 (Італія) на сайті orto-med.com.ua
Купити сидіння для ванни для інвалідів, регульоване сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння у ванну для літніх людей KING-BSB-00 (Італія) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Сидіння для ванни зі спинкою, KING-BSB-00, OSD

Артикул: KING-BSB00

Ціна: 2999 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Головна задача сидіння для ванни KING-BSB-00 - створити максимальний затишок та подарувати посилену безпеку та зручність при здійсненні щоденних гігієнічних процедур.

Характеристики:

Країна виробника: Італія

Виробник: OSD

Тип: Сидіння для ванни

Матеріал: пластик

Максимально допустиме навантаження: 120 кг

Розмір: 36×29

Особливості:

Сидіння підійде для людей з обмеженими можливостями будь-якого віку. Сюди відносяться люди з травмами, порушеннями опорно-рухової системи, вагітні жінки, особи під час реабілітації, люди літнього та похилого віку.

Сидіння розроблене італійською компанією OSD, яка протягом багатьох років спеціалізується на виготовленні медичного обладнання для людей з обмеженими можливостями.

Сидіння для душу створене з якісних та безпечних матеріалів. В основі каркасу стільця - надійний анодований алюміній, стійкий до ржавіння та подряпин.

Cаме сидіння виготовлене з гігієнічного пластику, який запобігає ковзанню, швидко нагрівається до температури тіла та довго тримає тепло, не викликає холодних дискомфортних відчуттів. Гумові наконечники на кінцях ніжок виробу захищають борти ванни від пошкоджень і перешкоджають ковзанню по поверхні.

Сидіння можна регулювати по ширині відповідно до параметрів ванни та користувача. Регульоване сидіння підходить для більшості стандартних ванн, внутрішня ширина яких 47 – 55 см, зовнішня ширина - 67,5 – 75,5 см.

Зручності виробу додає широка спинка.

За сидінням потрібно доглядати та правильно очищувати, щоб продовжити період експлуатації.

Догляд та використання:

  • Перед використанням потрібно ознайомитися з інструкцією, яка входить в комплект до крісла в ванну.
  • Розмістити виріб потрібно на стійких бортах ванни.
  • Потрібно періодично перевіряти технічний стан виробу.
  • Зовнішню поверхню виробу крісла для ванни варто обробляти дезінфекційними засобами, зареєстрованими та дозволеними в Україні для дезінфекції поверхонь.
  • Очищати - за допомогою води та мийних засобів.  

Додатково:

  • Максимальне навантаження, яке витримує сидіння - 120 кг.
  • На товар діє гарантія терміном 12 місяців за умови дотримання покупцем всіх правил експлуатації та збереження паспорту товару. 

Сидіння зі спинкою KING-BSB-00 допоможе отримати задоволення від повсякденних дій та відчути максимальну безпеку у ванні при купанні!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: