Купити бандаж поперековий LUMBO SENSA, 50R10, OttoBock (Німеччина), сірого кольору з червоними елементами на сайті orto-med.com.ua
Купити бандаж поперековий LUMBO SENSA, 50R10, OttoBock (Німеччина), сірого кольору з червоними елементами на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Пояс для поперекового відділу хребта, LUMBO SENSA, 50R10, OttoBock (Німеччина)

Артикул: 50R10

Ціна: 3599 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Поперековий бандаж - забезпечує фіксацію хребта, легкий, непомітний під одягом. Бандаж укомплектований масажним пілотом, що покращує ефективність лікування. Основною перевагою даної моделі – зони змінної компресії, які гарантують чудову адаптацію виробу до форми тіла та правильний розподіл тиску.

Характеристики:

Виробник: ottobock

Розмір: XS, S, M, L, XL, XXL

Тип: Попереково-крижовий

Країна виробника: Німеччина

Особливості:

Наш хребет утримує все тіло у вертикальному положенні, адже він – опорна вісь тіла. Хребет виконує одні з найважливіших функцій: опорну, захисну, рухову, тому і пошкодження його - не рідкість. За статистикою близько 80% людей відчували болі в спині, хоча б один раз. Цікаво, що 20% живуть з постійним, хронічним болем. В більшості випадків, больовий синдром супроводжується порушенням попереково-крижового сегменту, який постійно витримує великі навантаження. Звичайно, лікуванням проблем займаються лікарі з використанням медичних засобів. Проте, для профілактики рецидивів, під час фізичного навантаження, для фіксації хребців, у складі комплексного лікування, використовуються ортопедичний пояс.

Пояс для спини ottobock 50R10 виготовлений еластичної, трикотажної, тривимірної  тканини, що не піддається розтягуванню, приємний на відчуття та характеризується довговічністю. Поперековий корсет тоненький, не помітний під одягом. Виріб має спеціальні кишені для легкого застібання. Бандаж укомплектований масажним пілотом, що покращує ефективність лікування. Основною перевагою даної моделі – зони змінної компресії, які гарантують чудову адаптацію виробу до форми тіла та правильний розподіл тиску. Пристосування у складі має антибактеріальні нитки з іонами срібла, що запобігає розмноженню патогенної мікрофлори. Для визначення розміру достатньо зробити заміри окружності бедер, на 2 сантиметри вище гребнів клубових кісток.

Показання:

  • біль, будь-якої етіології, попереково-крижового відділу;
  • дисбаланс м’язового тонусу попереку;
  • дегенеративні захворювання (остеохондроз, спондилоартроз);
  • використовується пояс для спини при грижі, невралгії.

Ортопедичний пояс для поясниці забезпечує:

  • зменшення болю;
  • легку фіксацію хребта завдяки зовнішній підтримці та компресійному впливу;
  • легкий масажний ефект;
  • покращення проприоцепцію.

50R10 виготовлений з ідеальною обробкою швів, котрі не допускають подразнення шкіри, легко застібається, створює максимальний комфорт і не помітний під одягом. Блискуче застосовується в жарку пору року.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: