Купити неопреновий корсет, Aurafix 201, (Туреччина), темного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити неопреновий корсет, Aurafix 201, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua
Купити неопреновий корсет, Aurafix 201, (Туреччина), темного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Пояс для поперекового відділу хребта, Aurafix 201, (Туреччина)

Артикул: 201

Ціна: 630 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Неопреновий бандаж використовується для лікування та профілактики загострень радикуліту. Може використовуватися на пізніх стадіях реабілітації після травм і операцій на попереково-крижовому відділу хребта.

Характеристики:

Розмір: S, M, L, XL, XXL

Матеріал: Неопрен

Тип: Попереково-крижовий

Виробник: Aurafix

Країна виробника: Туреччина

Особливості:

Фіксуючий корсет використовується для реабілітації (підтримка та відновлення при невралгіях, протрузіях, радикулітах, після переломів, хірургічних втручань); для іммобілізації (при остеопорозі, тріщинках, травмах, після операцій, при пухлинах хребта, метастазах у хребці); з метою зниження гіпертонусу м’язів та навантаження на них (такі проблеми виникають, як симптом остеохондрозу, протрузії, невралгії, радикуліту та причина малорухомого способу життя). Левова частина проблем, пов’язаних із захворюваннями хребта, ефективно вирішується за допомогою такого пристосування, як бандаж для підтримування спини. Найбільшою популярністю користується корсет для попереку з 4-6 ребрами жорсткості.   

Показання:

  • Гострі та хронічні болі в попереково-крижовому відділі хребта.
  • Люмбаго.
  • Хронічний радикуліт.
Особливі ознаки:
  • Виготовлений з неопренового матеріалу AuraActive, який добре пропускає повітря та комфортний при тривалому використанні.
  • Забезпечує компресійний вплив і тепловий ефект на пошкоджену область.
  • Додаткова підтримка надається зовнішнім поперековим паском.
  • Зменшує больові відчуття та знімає легкі набряки.
  • Завдяки збереженню тепла, поліпшується кровообіг і обмін речовин, прискорюється процес одужання.

Принцип дії:

  • Корсет, щільно прилягаючи до м'язів, випрямляє поперековий лордоз, зменшує кут нахилу таза до переду, компенсує спирання, за рахунок пружних пластин жорсткості, які беруть на себе частину навантаження, а частину передають на суміжні здорові ділянки, здійснюючи розвантаження і стабілізацію поперекового відділу хребта. 
  • Стягуння корсетом викликає підвищення внутрішньочеревного тиску, який і приймає на себе частину навантаження ваги тіла.

Купити пояс для спини Ви можете у нашому інтернет-магазині. Ми представляємо якісні моделі провідних виробників України та світу. Консультанти сайту допоможуть визначитися з вибором, врахувавши індивідуальні побажання, показання, якість, ціну. Правильно підібраний корсет допоможе повернутися до нормального темпу життя, відновивши звичні функції організму. Ми піклуємося про Ваше здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити бандаж для підтримки спини та м'язів черевної стінки для стомованих хворих типу "Стронг", С-3С-50, Реабілітімед (Україна) на сайті orto-med.com.ua

905 грн.

Бандаж для підтримки спини та м'язів черевної стінки для стомованих хворих типу "Стронг", С-3С-50/С-3С-70, Реабілітімед (Україна)

Купити бандаж для підтримки спини та м'язів черевної стінки для стомованих хворих типу "Стронг", С-3С-50, Реабілітімед (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Бандаж виготовлений з бавовни та махрового полотна до тіла. Метою використання післяопераційного бандажу для стомованих хворих - це фіксація передньої, …