Купити тутор для гомілковоступового суглоба ДС-1, Реабілітімед (Україна), было-синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити тутор для гомілковоступового суглоба ДС-1, Реабілітімед (Україна), было-синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити деротаційний чобіток ДС-1, Реабілітімед (Україна), было-синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити деротаційний чобіток ДС-1, Реабілітімед (Україна), было-синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити тутор для гомілковоступового суглоба ДС-1, Реабілітімед (Україна), было-синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити тутор для гомілковоступового суглоба ДС-1, Реабілітімед (Україна), было-синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Тутор для гомілковоступового суглоба ДС-1, Реабілітімед (Україна)

Артикул: DS_1

Ціна: 1816 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Деротаційній чобіток - виріб, який забезпечує режим спокою тазостегнового суглоба, таким чином, прискорити процес утворення кісткового мозолю.

Характеристики:

Виробник: Реабілітімед

Колір: Синій, Блакитний

Тип: Жорсткий

Розмір: Універсальний

Країна виробника: Україна

Особливості:

Деротаційний чобіток- виріб, що одягається для уникнення зміщення кісткових уламків в області перелому шийки тазостегнового суглоба. Ортез відшивається з багатошарового матеріалу, нижній шар якого – тканина з високим вмістом бавовни. Подібний склад матеріалів підтримують оптимальний мікроклімат між виробом та шкірою ноги пацієнта. Конструкція має відкритий тип, адже при одяганні повинно бути мінімум рухів кінцівки користувача. Взагалі, конструкція складається з тканинної основи, трьох металевих вставок та поперечна перекладина. Металеві ребра жорсткості та ремні, що фіксують виріб на нозі, забезпечують жорстку фіксацію гомілковостопного суглоба, запобігаючи ротацію стопи. Поперечна частина, що кріпиться до основної частини, унеможливлює ротацію стопи і всієї ноги в сторони (право, ліво). Додаткові ремені, що утримують стопу, захищають стопу віл згинальних рухів вгору, вниз. Основне завдання ортезу – забезпечити режим спокою тазобедреним суглобам, таким чином, пришвидшити процес утворення кісткового мозолю. До накладання подібного виробу лікарі не часто вдаються, як правило, коли протипоказане оперативне лікування, похилий вік, супутні захворювання.

Показання:

  • пошкодження щиколотки, стопи, переломи шийки стегнової кістки, діафіза;
  • відновлювальний період після операцій;
  • парези та паралічі нижніх кінцівок різного генезу;
  • реабілітаційний час після інсультів.

Переваги

  • Фіксує згин і запобігає повороту ноги вправо або вліво.
  • Стабілізує горизонтальне положення ніг на ліжку.
  • Зберігає ноги під прямим кутом без бокового обмежувача.

Зверніть увагу! Виріб не підлягає обміну та поверненню, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», адже входить у категорію «товари медичного призначення».

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: