Гомілковостопний бандаж з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий) купити на сайті Orto-med.com.ua Гомілковостопний бандаж з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий) придбати на сайті Orto-med.com.ua Гомілковостопний бандаж з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий) замовити на сайті Orto-med.com.ua Гомілковостопний бандаж з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий) обрати на сайті Orto-med.com.ua Придбати гомілковостопний бандаж з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий) на сайті Orto-med.com.ua Обрати гомілковостопний бандаж з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий) на сайті Orto-med.com.ua Замовити гомілковостопний бандаж з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий) на сайті Orto-med.com.ua
Гомілковостопний бандаж з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий) купити на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж на гомілковостопний суглоб з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий)

Артикул: 306

Ціна: 510 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортез на гомілковостопний суглоб Thuasne Sport 0306 призначений для захисту та підтримки суглобів після травми або розтягнення. Цей фіксатор на гомілковостопний суглоб полегшує біль і зменшує набряк. Еластичний бандаж забезпечує тепло і лікувальну підтримку.

Характеристики:

Виробник: THUASNE

Тип: Підтримуючий

Колір: Білий

Матеріал: 60% поліестер, 26% бавовна, 14% гума

Розмір: S, M, L, XL

Артикул: 306

Країна виробника: Франція

Особливості:

Бандаж Thuasne Sport 0306 має компресійні властивості. Допомагає ортез на гомілковостопний суглоб поліпшити пропріоцепцію. Бандаж на гомілковостопний суглоб Thuasne Sport 0306 є медичним виробом з маркуванням CE. Має легку ступінь фіксації та одягається, як шкарпетка.

Показання:

  • Профілактика нестабільності гомілковостопного суглоба.
  • Біль у гомілковостопному суглобі, гомілці та стопі.
  • Розтягнення та вивихи.
  • Складніі фізичні вправи, які сильно навантажують гомілкоступ.

Склад бандажа на гомілковостопний суглоб: 60% поліестер, 26% бавовна, 14% гума.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: