Купити Візок для душу та туалету Swinger OSD-2004101 на сайті orto-med.com.ua Купити Візок для душу та туалету Swinger OSD-2004101 на сайті orto-med.com.ua Купити Візок для душу та туалету Swinger OSD-2004101 на сайті orto-med.com.ua
Купити Візок для душу та туалету Swinger OSD-2004101 на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Візок для душу та туалету Swinger OSD-2004101

Артикул: OSD-2004101

Ціна: 13999 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Візок “Swinger” з санітарним оснащенням призначений для користувачів з обмеженими можливостями при проходженні санітарно-гігієнічних процедур. Алюмінієва рама з порошковим покриттям стійка до дії зовнішніх агентів. Сидіння, спинка та покриття підлокітників виготовлені з м'якого водостійкого пінополіуретану. Відро встановлюється під сидінням і легко знімається. Візок оснащений передніми колесами (Ø 5 '' 120 мм), а також задніми знімними колесами (Ø 24 '' 600 мм) з пластиковими спицями. Візок обладнаний алюмінієвими гальмами. Передбачений протиперекидний механізм. Підніжки відкидні з регулюванням по висоті, оснащені ремінцями для підтримки п'ят.

Характеристики:

Виробник: OSD

Країна виробника: Італія

Вага виробу: 14 кг

Тип: На колесах

Ширина сидіння загальна: 46 см

Загальна ширина: 61 см

Висота сидіння від підлоги: 51 см

Максимально допустиме навантаження : 100 кг

Загальна довжина: 100 см

Особливості:

Візок “Swinger” призначений для користувачів з обмеженими можливостями при проходженні санітарно-гігієнічних процедур. Алюмінієва рама з порошковим покриттям стійка до дії зовнішніх агентів. Сидіння, спинка та покриття підлокітників виготовлені з м'якого водостійкого пінополіуретану. Відро встановлюється під сидінням і легко знімається. Візок оснащений передніми колесами (Ø 5 '' 120 мм), а також задніми знімними колесами (Ø 24 '' 600 мм) з пластиковими спицями.

Переваги:

  • інвалідний крісло-візок з туалетом обладнаний алюмінієвими гальмами.

  • Передбачений протиперекидний механізм.

  • Підніжки відкидні з регулюванням по висоті, оснащені ремінцями для підтримки п'ят.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: