Рідні CARE (Китай) крісло туалет купити на сайті orto-med.com.ua Купити Стілець-туалет з санітарним оснащенням, Рідні CARE (Китай) на сайті orto-med.com.ua Купити Стілець-туалет з санітарним оснащенням, Рідні CARE (Китай) на сайті orto-med.com.ua
Рідні CARE (Китай) крісло туалет купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Стілець-туалет з санітарним оснащенням KJ 710 B, Рідні CARE (Китай)

Артикул: RD-CARE-T01

Ціна: 2599 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Крісло туалет призначений для догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно-рухового апарату, в період реабілітації, після травм і операцій. Також туалетні стільці призначені для літніх та ослаблених людей.

Характеристики:

Тип: Складний

Країна виробника: Китай

Максимально допустиме навантаження: 80 кг

Виробник: Рідні CARE

Загальна ширина: 52 см

Загальна висота: 75 см

Особливості:

Стілець туалет призначений для догляду за пацієнтами у яких порушення функцій опорно-рухового апарату, в період реабілітації, після травм та операцій, а також для літніх та ослаблених людей.

Стілець для туалету, завдяки спеціальній конструкції, складається. Сидіння міцно закріплене на одній з частин рами. Висока спинка та  бокові поручні створюють користувачу відчуття  зручності . Крісло туалет встановлюється біля ліжка. Для використання виробу за призначенням необхідно розкласти виріб та застебнути бокові фіксатори.

  • рама стільця виготовлена з металу;

  • порошкове покриття забезпечує стійкість до корозії;

  • фіксовані підлокітники з пластиковими накладками;

  • легко складається для зручного зберігання та транспортування;

  • туалетна ємність встановлюється з боку спинки виробу;

  • санітарний стілець має гумові наконечники на ніжках допомагають запобігти ковзанню.

Правила безпеки:

  • Митистілець-туалет без застосування абразивних матеріалів , миючим засобом та теплою водою.
  • Категорично не допускається використання пристрою при наявності будь-яких поломок , особливо в сталевій рамі, перемичках стійок, опорних елементах.

Стілець туалетний для людей з обмеженими можливостями відрізняється від звичайного стільця наявністю отвору в сидінні, з розташованою під ним ємністю для збору нечистот. Відкидна кришка ємності виконує роль спинки, на яку можна спертися та зайняти зручне положення. Завдяки наявності спинки, пацієнти з ослабленими м'язами спини можуть самостійно сидіти на стільці.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити стілець для туалету для літніх людей сталевий регульований з відкидними поручнями НТ-04-00 на сайті orto-med.com.ua

3669 грн.

Стілець-туалет сталевий регульований з відкидними поручнями НТ-04-004, Норма-Трейд (Україна)

Купити стілець для туалету для літніх людей сталевий регульований з відкидними поручнями НТ-04-00 на сайті orto-med.com.ua

Стілець для туалету призначений для людей з порушеннями функцій опорно-рухового апарату.