Крісло для інвалідів для душу та туалету OSD-B300, Китай (чорний) обрати на сайті Orto-med.com.ua Замовити крісло для інвалідів для душу та туалету OSD-B300, Китай (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Купити крісло для інвалідів для душу та туалету OSD-B300, Китай (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Обрати крісло для інвалідів для душу та туалету OSD-B300, Китай (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Крісло для інвалідів для душу та туалету OSD-B300, Китай (чорний) замовити на сайті Orto-med.com.ua Крісло для інвалідів для душу та туалету OSD-B300, Китай (чорний) купити на сайті Orto-med.com.ua
Крісло для інвалідів для душу та туалету OSD-B300, Китай (чорний) обрати на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Крісло-каталка для душу та туалету OSD-B 300, Китай (чорний)

Артикул: OSD-B300

Ціна: 16999 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Інвалідне крісло з туалетом призначене для догляду за пацієнтами після захворювань опорно-рухового апарату, реабілітації, травм або хірургічних втручань.

Характеристики:

Матеріал: алюміній; пінополіуретан

Виробник: OSD

Країна виробника: Китай

Тип: Крісло-каталка

Вага виробу: 18,5 кг

Максимально допустиме навантаження: 120 кг

Колір: чорний

Артикул: OSD-B300

Висота спинки: 43 см

Загальна ширина: 61 см

Глибина сидіння: 42 см

Висота сидіння від підлоги: 54 см

Комплектація: санітарна ємність з кришкою

Особливості:

  • Крісло може управлятися доглядальником за допомогою відповідної ручки або самою людиною, яка сидить на ньому, шляхом ручного обертання краю, що фіксується пальцями. Його можна використовувати як інвалідний візок, крісло для душу або туалетний стілець.
  • Знімні чохли сидіння, спинки та підлокітників виготовлені з поліуретану. Кришка в центрі сидіння легко знімається, і користувачеві не потрібно вставати.
  • Гігієнічний контейнер для сміття зі знімною кришкою виготовлений з міцного пластику високої щільності. Для зручності гігієнічне відро має ручку.
  • Висоту знімної підніжки крісла для інвалідів можна регулювати відповідно до потреб користувача.
  • Складані підлокітники крісла для туалету забезпечують комфортну опору при роботі стоячи або сидячи.
  • Великі задні колеса можна швидко і легко зняти при необхідності, а передні поворотні колеса оснащені гальмами для безпеки.
  • Алюмінієва рама з порошковим покриттям витримує навантаження до 120 кг. Сидіння зі знімною кришкою, спинка та покриття підлокітників виконані з поліуретану. Кришка у центрі сидіння легко знімається, і користувачеві не потрібно вставати.

Зберігання та транспортування: Швидкознімні колеса, спинка, підлокітники та підніжки дозволяють компактно скласти каталку «OSD-B300» для зберігання та транспортування без застосування додаткових інструментів та спеціальних фізичних зусиль.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: