Купити шовний матеріал Кетгут хромований Голнит, що розсмоктується коричневий на сайті Orto-med.com.ua Купити шовний матеріал Кетгут хромований Голнит, що розсмоктується коричневий на сайті Orto-med.com.ua
Купити шовний матеріал Кетгут хромований Голнит, що розсмоктується коричневий на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Хірургічний шовний матеріал Кетгут (Голнит)

Артикул: Ketgut

Ціна: 0 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Шовний матеріал, що розсмоктується від компанії «Голнит» виготовляється тільки з матеріалів з Європи, Кореї, Японії та США, яка відповідна всім міжнародним медичним стандартам.

Характеристики:

Розмір: USP 6/0- USP 3

Колір: Коричневий

Матеріал: Кетгут хромований складається з колагену слизової оболонки кишки великої рогатої худоби обробленої солями тривалентного хрому.

Особливості:

Шовний матеріал Кетгут хромований виробництва Голнит це матеріал який розсмоктується в м'яких тканинах. В його склад входить очищена сполучна тканина слизової оболонки кишки великої рогатої худоби, яку піддають обробці солями хрому. Ця обробка забезпечує нитці коричневий колір та уповільнює розсмоктування в тканинах після введення нитки в неї.

В комплекті з шовним хірургічною ниткою йдуть атравматичні голки та нитки різної довжини без голок.

Хірургічні нитки що розсмоктуються Кетгут використовуються для апроксимації та/або лігування м'яких тканин та охоплює такі напрямки медицини, як очна хірургія, урологія, гінекологія, травматологія.
 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: