Купити шовний матеріал Нейлон монофіламентний Голнит, що не розсмоктується на сайті Orto-med.com.ua Купити шовний матеріал Нейлон монофіламентний Голнит, що не розсмоктується на сайті Orto-med.com.ua
Купити шовний матеріал Нейлон монофіламентний Голнит, що не розсмоктується на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Шовний матеріал Нейлон (монофіламентний) (Голнит)

Артикул: neilon

Ціна: 0 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Шовний матеріал Нейлон або Поліамід монофіламентний від компанії «Голнит» виготовляється тільки з матеріалів з Європи, Кореї, Японії та США, яка відповідна всім міжнародним медичним стандартам.

Характеристики:

Розмір: USP 10/0- USP 2

Матеріал: поліамід

Колір: білий, чорний, синій

Особливості:

Шовний матеріал Нейлон монофіламентний виробництва Голнит – це синтетичний стовідсотково стерильний плетений матеріал на основі воску та/або силікону, що не розсмоктується в м'яких тканинах. Цей шовний матеріал особливо гнучкий та гладкий, а також при його використанні тканини мають майже незначну реактивність.

Комплект включає в себе: шовний матеріал Нейлон монофіламентний та автоматичні голки з нитками, які можна використати окремо з нитками різної довжини. 

Шовний матеріал Нейлон монофіламентний застосовується для зшивання м'яких тканин та має пряме застосування в мікрохірургії. Також нейлон використовується в  таких сферах як: нейрохірургія, офтальмологія та серцево-судинна хірургія. Він стане ідеальним варіантом у випадках використання в пластичній хірургії, адже він гнучкий та м'який й він з легкістю пройде через тканини.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: