Купити протипролежневу подушку Propad Premier, Invacare (Німеччина), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua Подушка від пролежнів Propad Premier, Invacare (Німеччина), протипролежнева подушка купити на сайті orto-med.com.ua
Купити протипролежневу подушку Propad Premier, Invacare (Німеччина), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Протипролежнева подушка Invacare Propad Premier (Німеччина)

Артикул: Propad Premier

Ціна: 9790 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Відмінний вибір для користувачів крісла, для яких модель Propad Original не є досить стійкою і для яких існує підвищений ризик виникнення пікових рівнів тиску на тіло.

Характеристики:

Виробник: Invacare

Тип: Подушки

Країна виробника: Англія

Максимально допустиме навантаження: 108 кг

Особливості:

Протипролежнева подушка Propad Premier - відмінний вибір для користувачів крісла, для яких модель Propad Original не є досить стійкою і для яких існує підвищений ризик виникнення пікових рівнів тиску на тіло. Основне завдання виробу – підвищення стійкості та фіксації тулуба, зниження поперечного тиску і сили тертя.

Подушка від пролежнів має два шари. Нижня частина складається з міцного, щільного поролону, форма якого забезпечує підвищену стійкість і фіксацію тіла. Верхній шар – поролон з виїмками, що підтримує та доповнює ефективність нижнього шару. Конструкція з поєднанням поролону різної щільності забезпечує потрібну циркуляцію, знижуючи ризик мацерації шкіри. Звичайно, протипролежнева подушка має водостійкій чохол, що має спеціальне покриття, яке не дозволяє ковзати подушку по кріслу, візочку.

Переваги

  • Поліуретанова протипролежнева подушка має осередки, які забезпечують кращий розподіл навантаження і знижують тиск на тіло.
  • Чохол універсального кольору розтягується в двох напрямках, вологостійкий і вологонепроникний.
  • Має основу, що попереджає ковзання виробу.

Купити подушки протипролежневі на сайті orto-med.com.ua легко, натиснувши на кнопку «Купити в один клік». Менеджери зателефонують для уточнення і підтвердження замовлення. Вони зможуть відповісти на всі питання, що стосуються обраної моделі. Ціна протипролежневої подушки залежить від багатьох факторів, а саме: матеріал, тип, розміри, виробник та інше. Відправлення замовлень здійснюються щодня, окрім неділі, при наявності товару складі, у будь-який куточок країни. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: