Купити протипролежневу подушку для візка Standart Seat, Invacare, (Англія), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua
Купити протипролежневу подушку для візка Standart Seat, Invacare, (Англія), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Стандартна протипролежнева подушка для візка Standart Seat, Invacare, (Англія)

Артикул: StandartSeat

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Стандартна подушка для механічних візків, використовується для забезпечення комфорту та впевненого користування ним.

Характеристики:

Виробник: Invacare

Країна виробника: Англія

Загальна висота: 5 см

Тип: Подушки

Загальна довжина: 45 см

Загальна ширина: 40 см

Особливості:

Пінополіуретанові протипролежневі подушки – прості в експлуатації, високотехнологічні вироби, що допомагають уникнути проблем з порушенням цілісності шкірних покривів. Як правило, пролежні виникають у місцях найбільшого тиску, зміщення та тертя, а саме: крижі, п’яти, лопатки, потилиця, лікті (в положенні лежачи на спині), ребра, коліна, пальці ніг зі зворотного боку та крила клубових кісток (лежачи на животі), сідниці, ступні та лопатки (в положенні сидячи). Це потрібно урахувати для профілактики утворення пролежнів. Даний виріб виготовлений для уникнення проблем у людей, які багато часу проводять у сидячому положенні.

Протипролежнева подушка для механічних візків, використовується для забезпечення комфорту та впевненого користування ним. Звичайно, конструкція може використовуватися на стільці, робочому кріслі. Основна мета використання протипролежневих подушок – зменшення тиску на тіло, забезпечуючи зменшення ризику виникнення пролежнів, поліпшення капілярного кровообігу.

Переваги:

  • Надійний виробник;
  • Якісні матеріали;
  • Зручна форма;
  • Підійде для візків та стільців стандартних розмірів.

Додатково:

  • Наповнювач - пінополіуретан.
  • Виробник - компанія Invacare - найбільший концерн з виробництва медичної техніки та реабілітаційного обладнання у всьому світі.

Подушка від пролежнів Standart Seat забезпечує пацієнтам максимальну підтримку і стійкість, значно знижує тиск на тіло!

У разі, виникнення потреби придбати протипролежневу подушку, пропонуємо переглянути запропоновані нами вироби. Orto-med.com.ua пропонує великий вибір протипролежневих матраців, подушок, кругів, відомих виробників, різних розмірів, доступних цін. У Вас виникли запитання чи потрібна додаткова інформація, зверніться до консультантів онлайн магазину, за вказаними телефонними номерами. Працівники компанії – спеціалісти, які постійно підвищують рівень своїх знань, підбирають вироби на практиці, знають переваги кожної моделі. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: