Купити фиксатор для пальця руки ORT-03, Aurafix (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Купити фиксатор для пальця руки ORT-03, Aurafix (Туреччина), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити фиксатор для пальця руки ORT-03, Aurafix (Туреччина), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити фиксатор для пальця руки ORT-03, Aurafix (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua
Купити фиксатор для пальця руки ORT-03, Aurafix (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Шина на палець руки ORT-03, Aurafix (Туреччина)

Артикул: ORT-03

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Шина для пальця руки Aurafix ORT-03 використовується для зберігання пальця в розігнутій формі на підставі 3-х точкового принципу.

Характеристики:

Виробник: Aurafix

Розмір: S, M, L

Тип: Ортез на палець

Країна виробника: Туреччина

Особливості:

Все частіше люди «примудряються» ламати, забивати, розтягувати зв’язки дистальних фаланг пальців. Існує низка різновидів переломів – прості поперечні, складні осколкові. До того ж вони часто мають багато супутніх ран. Всі подібні ушкодження потребують іммобілізації, для цього лікарі завжди накладали гіпсові пов’язки, які фіксували не тільки пошкоджену область, а й всю кисть. На сьогоднішній день, ортопеди, хірурги все частіше накладають спеціальні ортези. Вони фіксуються локально, з ними можна приймати душ та ванну, вони мають відкриту конструкцію, не викликають подразнення, свербіжу, запотівання.

Шина від турецького виробника ORT-03 зроблена для надійної, жорсткої фіксації пальця при травмах, деформаціях. Лангета виготовлена зі спеціального пластикового матеріалу, який фіксує палець у розігнутому положенні. Для визначення розміру достатньо виміряти окружність пальця.

Показання:

  • злами дистальних фаланг пальців кисті;
  • гострі та хронічні дегенеративні зміни при артриті, артрозі, ревматоїдних захворюваннях;
  • ушкодження м’язово-зв’язкового апарату;
  • відновлювальний період після зняття гіпсових пов’язок, операцій, тяжких забоїв.

Виріб виконаний з гіпоалергенних матеріалів.

Накладати ортез, лангету може тільки лікар, що володіє технікою. Він же зазначає режим використання.

Купувати ортопедичні фіксатори варто у спеціалізованих магазинах, адже в них пропонують сертифіковану продукцію, яка має гарантований експлуатаційний період.  Зауважте, продукція подібного призначення не підлягає обміну та поверненню, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», так як входять до категорії «товари медичного призначення».

 Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: