Насадка для унітазу, насадка на унітаз для інвалідів, сидіння на унітаз, пластикове сидіння для унітазу OSD-TESEO10-PP (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua
Насадка для унітазу, насадка на унітаз для інвалідів, сидіння на унітаз, пластикове сидіння для унітазу OSD-TESEO10-PP (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Насадка на унітаз низька "Teseo"OSD-TESEO10-PP

Артикул: OSD-TESEO10-PP

Ціна: 749 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Низька насадка на унітаз OSD-TESEO10-PP призначена підвищити рівень унітазу та подарувати більший комфорт літнім людям, людям з переломом тазостегнового суглоба та особам на реабілітації.

Характеристики:

Країна виробника: Італія

Виробник: OSD

Максимально допустиме навантаження: 136 кг

Загальна висота: 10 см

Особливості:

Насадка на унітаз розроблена італійською компанією OSD, що протягом багатьох років займається створенням якісного медичного обладнання та виготовленням товарів для людей з обмеженими можливостями. Виріб призначений до використання як дорослим особам, так і дітям.

Підставка для туалету виконана з гігієнічного пластику. Завдяки цьому матеріалу сидіння швидко нагрівається до температури тіла та зберігає комфортну температуру.

Пластик міцний, надійно тримає тіло, не сковзається. Не викликає алергії у чутливих людей.

Насадка має 2 фіксатори. Ніяких додаткових інструментів для встановлення виробу не потрібно. Тип кріплення підходить для більшості стандартних унітазів. Насадка збільшує висоту унітазу на 10 см. Сидіння в туалет має зручну анатомічну форму.

Виріб легко дезінфікувати та очищувати.

Для подальшої довгої служби необхідно доглядати за сидінням згідно з правилами, які зазначені в паспорті товару. 

Догляд та використання:

  • Перед початком експлуатації потрібно ознайомитися з інструкцією та паспортом сидіння для унітаза.
  • Необхідно завжди тримати виріб у чистоті для використання протягом тривалого терміну. Очищати поверхню сидіння можна за допомогою води та мийних засобів.
  • Зовнішню поверхню підставки в туалет необхідно обробляти дезінфекційними засобами, зареєстрованими та дозволеними в Україні для дезінфекції поверхонь. 
  • Підставку на унітаз потрібно тримати на відстані від нагрівальних приладів, щоб не пошкодити поверхню.
  • При подальшому використанні кожен раз треба перевіряти стійкість та цілісність виробу.

Додатково:

  • На сидіння діє гарантія терміном 12 місяців за умови дотримання всіх правил експлуатації покупцем та збереження паспорту товару.

Насадка на унітаз OSD-TESEO10-PP подарує додатковий комфорт та допоможе безболісно здійснювати повсякденні гігієнічні дії!
 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: