Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, пластикове сидіння, регульоване сидіння СВРС-3.3.0 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, пластикове сидіння, регульоване сидіння СВРС-3.3.0 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Сидіння для ванни поглиблине, регульоване, зі спинкою СВРС-3.3.0, Норма-Трейд

Артикул: СВРС-3.3.0

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Головна функція регульованого сидіння для ванни СВРС-3.3.0 - створити максимальну безпеку та комфорт при прийнятті ванни та здійсненні щоденних водних процедур.

Характеристики:

Виробник: Норма-Трейд

Вага виробу: 4,5 кг

Матеріал: Сталь

Загальна висота: 47,5 см

Максимально допустиме навантаження: 100 кг

Загальна довжина: 44,7 см

Особливості:

Сидіння для ванни рекомендується використовувати людям з обмеженими фізичними можливостями. Сюди відносять людей з травмами, порушенням опорно-рухового апарату, осіб, які  проходять реабілітацію, вагітних, людей літнього віку.

Зручне поглиблене сидіння підійде як для дорослих осіб, так і для дітей. 

Сидіння для душу створене українським виробником Норма-Трейд, який вже багато років спеціалізується на виготовленні продукції, призначеної для осіб з обмеженими можливостями.

Каркас виробу створений із металевих нержавіючих труб. Саме сидіння - з міцного пластику. 

На ніжках каркасу знаходяться гумові наконечники, які запобігають ковзанню.

Спинка стане додатковою опорою та допоможе максимально розслабитися.

Для більшої зручності ширину сидіння можна регулювати, адаптуючи під ванну.

Догляд та використання:

  • Перед початком експлуатації поглибленого сидіння для ванни, потрібно ознайомитися з інструкцією, яка входить в комплект до товару.
  • Сидіння повинно бути розміщене на поверхні бортів чавунної або сталевої ванни. Наконечники виробу мають  розташовуватись по обидва боки ванни, надійно спираючись на неї.
  • За сидінням легко доглядати та дезінфікувати його. Матеріал, з якого виготовлене сидіння не боїться води та побутових засобів.
  • Найкраще обробляти виріб 2% водним розчином мийних засобів та дозволеними дезінфекційними засобами зареєстрованими в Державному реєстрі дезінфекційних засобів України.
  • Зберігати виріб потрібно при температурі від -40° до +40°. Сидіння необхідно тримати на відстані від нагрівальних приладів.

Додатково:

  • З першого дня покупки діє гарантія - 1 рік. Гарантія має силу за умови дотримання покупцем всіх правил експлуатації та збереженням паспорту товару.
  • Максимальна вага, яку витримує поглиблене сидіння - 100 кг.

Регульоване сидіння СВРС-3.3.0 полегшить водні процедури, а також зробить гігієнічні щоденні дії більш комфортними, зручними та безпечними!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: