Купити бандаж післяопераційний Toros( тип150) еластичний, комфортний, бежевий, високий на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж післяопераційний Toros( тип150) еластичний чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити корсет післяопераційний Toros( тип150) еластичний, бежевий, високий на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж післяопераційний Toros( тип150) еластичний, бежевий, високий на сайті orto-med.com.ua
Купити бандаж післяопераційний Toros( тип150) еластичний, комфортний, бежевий, високий на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж післяопераційний, Toros (тип -150) (Україна)

Артикул: 150

Ціна: 601 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж післяопераційний використовується з метою створення легкої компресії та підтримки м'язів черевного преса в тонусі після травм, при грижах, опущенні нирок і операцій в цій області.

Характеристики:

Виробник: Toros-Group

Колір: Білий, Бежевий, Чорний

Матеріал: Поліефір, Латекс

Розмір: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Тип: Післяопераційний

Країна виробника: Україна

Загальна висота: 24 см

Особливості:

Еластичний бандаж виготовлений з високоякісного полотна, який сприяє легкій компресії та підтримці м'язів черевної порожнини після травм, при грижах, опущенні нирок або операцій в цій області.

Рекомендується для людей, робота яких пов'язана з навантаженням на хребет чи вібрації (водії, мотоциклісти, вантажники, спортсмени).

Застосовуються при:

 • порушення цілісності черевної стінки, поперекових областей;
 • профілактика перенапруження м'язів при фізичному навантаженні в післяопераційний період;
 • стани після операцій на черевній порожнині, області нирок, після кесаревого розтину;
 • розходження м'язів живота;
 • міозити;
 • міжреберна невралгія;
 • невралгія;
 • використовують в реабілітаційному періоді після травм грудної клітки.

Правила догляду за виробом:

 • Не відбілювати (не використовувати миючі засоби, що містять хлор). Не використовувати суху хімічну чистку.
 • Прати м'якими миючими засобами при температурі не вище 35ºС.
 • При пранні та полосканні не терти і не викручувати. Сушити подалі від джерел тепла. Не прасувати.

Застосовуйте виріб виключно за призначенням. Режим й час, індивідуального носіння, має прописуватися лікарем. Зберігати бандаж рекомендується в сухому місці при температурі від +5 до + 40ºС, далеко від прямих сонячних променів.

Потрібний розмір бандажа підбирається за об'ємом талії згідно з таблицею виробника. Бандаж для спини або черевної порожнини, рекомендується надягати безпосередньо на нижню білизну, в положенні лежачи на спині на рівній напівжорсткий, жорсткої поверхні. Застебнути бандаж краще на глибокому вдиху при утягненому животі. Індивідуальний режим і терміни носіння бандажа визначає лікар.

Забороняється використовувати пояс при: індивідуальній непереносимості матеріалів, з яких виготовлено виріб, запальних захворюваннях шкіри в області застосування виробу. Не рекомендується використання виробу протягом 30 хвилин після застосування місцевих розігрівають мазей.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Фіксатор трансферний для переміщення пацієнтів Toros-Group, Тип 220 (з підтримкою), Україна (коричневий) купити на сайті Orto-med.com.ua

1650 грн.

Пояс трансферний для переміщення пацієнтів Toros-Group, Тип 220 (з підтримкою), Україна (коричневий)

Фіксатор трансферний для переміщення пацієнтів Toros-Group, Тип 220 (з підтримкою), Україна (коричневий) купити на сайті Orto-med.com.ua

Пояс для підтримки та перенесення пацієнта Tros-Group (Тип 220) використовується для догляду за пацієнтами з інвалідністю та людьми похилого віку. …