Купити Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості пористий арт. 114-П Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості пористий арт. 114-П Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості пористий арт. 114-П Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандажний пояс для вагітних з ребрами жорсткості пористий арт. 114-П Toros (Україна)

Артикул: 114-p

Ціна: 611 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Забезпечує проникнення повітря за рахунок виготовлення з комфортного пористого матеріалу. Знімає навантаження з нижньої частини спини, запобігає утворенню розтяжок на животі, грижі, опущенню органів.

Характеристики:

Виробник: Toros-Group

Колір: Бежевий

Матеріал: Поліефір, Латекс, Поліамідна мононитка

Розмір: 1, 2, 3, 4

Тип: До та післяпологовий

Країна виробника: Україна

Особливості:

Бандаж для вагітних - персональний підтримувальний корсет, який використовується для розвантаження поперекового відділу хребта, зниження тиску на судини вагітної, підтримки живота. Ефект правильно підібраного виробу – зменшення навантаження на хребет та внутрішні органи, підтримання відповідного тонусу м’язів передньої черевної стінки та шкіри живота, профілактика розтяжок. Як правило, виробники представляють універсальні пояси, поєднавши допологовий та післяпологовий. Таким чином, Ви зможете зекономити, вибравши якісний продукт.

 • Забезпечує проникнення повітря за рахунок виготовлення з комфортного пористого матеріалу.
 • Знімає навантаження з нижньої частини спини, запобігає утворенню розтяжок на животі, грижі, опущенню органів.
 • Допомагає плоду зайняти правильне положення.
 • Підтримує живіт під час вагітності.
 • Знімає біль в попереку не обмежуючи розвиток плоду.
 • Допомагає зберегти правильну поставу і продовжувати активний спосіб життя.
 • Використовується в якості післяпологового стягуючого бандажу (достатньо його повернути задом наперед).
 • Значно знімає навантаження з нижньої частини спини завдяки знімним ребрам жорсткості.

Зверніть увагу!

 • Бандаж потрібно надягати в положенні лежачи - це допомагає зафіксувати плід на потрібній висоті.
 • Носити бандаж варто не більше 3-4 годин підряд, і краще саме тоді, коли ви не просто сидите або лежите, але й активно ходите або займаєтеся фізичними вправами.
 • Cпати в бандажі не можна.
 • Під бандаж рекомендується надягати нижню білизну.
 • Якщо на терміні вагітності більше 30 тижнів малюк знаходиться в тазовому або поперечному положенні, то бандаж суворо заборонений. Він фіксує положення малюка, і дитині майже неможливо повернутися, а значить, зростає ризик ускладнень і оперативного втручання під час пологів.

Купити бандаж для вагітних можете в інтернет-магазині «Засоби реабілітації». Ми пропонуємо якісні ортопедичні вироби, які допоможуть підтримати комфорт при русі, зменшити навантаження на спину та ноги. Наші бандажі для вагітних відшиті з м’яких, еластичних тканин, які приємні на дотик та стійкі до щоденного використання. Ми турбуємося про Вас та Вашу сім’ю!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити бандаж для підтримки спини та м'язів черевної стінки для стомованих хворих типу "Стронг", С-3С-50, Реабілітімед (Україна) на сайті orto-med.com.ua

905 грн.

Бандаж для підтримки спини та м'язів черевної стінки для стомованих хворих типу "Стронг", С-3С-50/С-3С-70, Реабілітімед (Україна)

Купити бандаж для підтримки спини та м'язів черевної стінки для стомованих хворих типу "Стронг", С-3С-50, Реабілітімед (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Бандаж виготовлений з бавовни та махрового полотна до тіла. Метою використання післяопераційного бандажу для стомованих хворих - це фіксація передньої, …