Ролер складаний алюмінієвий "Wuxi" OSD-KQ-1010 (чорний), Китай замовити на сайті Orto-med.com.ua Замовити ролер складаний алюмінієвий "Wuxi" OSD-KQ-1010 (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Купити ролер складаний алюмінієвий "Wuxi" OSD-KQ-1010 (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Ролер складаний алюмінієвий "Wuxi" OSD-KQ-1010 (чорний), Китай купити на сайті Orto-med.com.ua Ролер складаний алюмінієвий "Wuxi" OSD-KQ-1010 (чорний), Китай обрати на сайті Orto-med.com.ua
Ролер складаний алюмінієвий "Wuxi" OSD-KQ-1010 (чорний), Китай замовити на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Складаний алюмінієвий ролер "Wuxi" OSD-KQ-1010 (чорний), Китай

Артикул: OSD-KQ-1010

Ціна: 7499 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

У ролера легка алюмінієва рама. Ергономічна ручка з накладкою із пластику регулюється по висоті залежно від зміни росту користувача. Ролер має стоянкове гальмо, яке можна зафіксувати.

Характеристики:

Виробник: OSD

Країна виробника: Китай

Тип: Ролер

Вага виробу: 9 кг

Артикул: OSD-KQ-1010

Колір: чорний

Матеріал: алюміній

Загальна ширина: 54 см

Ширина сидіння: 39 см

Висота ручки: 83,5 - 94,5 см

Висота сидіння від підлоги: 51 см

Діаметр коліс: 7 дюймів

Максимально допустиме навантаження : 100 кг

Особливості:

Поворотні передні колеса ролера зручні для маневреності. Містка сумка ролера підходить для зберігання особистих речей. Це ролер знімним піддоном. Ролер для інвалідів компактно складається для зручного зберігання та транспортування.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ І ДОГЛЯД:

  • Тримайте ролер у чистоті для тривалого використання. Чистість водою з миючим засобом. Не використовуйте розчинники або абразиви. Після використання завжди протирайте ролер сухою ганчіркою.
  • Зовнішні поверхні ролера необхідно обробляти дезінфікуючими засобами, зареєстрованими в Україні та дозволеними для дезінфекції поверхонь в установленому порядку, згідно з режимом, передбаченим наявною документацією щодо застосування дозволених дезінфікуючих засобів.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: