Купити Ходунки-туалет 6 в 1, Рідні Опора, (Китай) на сайті orto-med.com.ua Купити Ходунки-туалет 6 в 1, Рідні Опора, (Китай) на сайті orto-med.com.ua Купити Ходунки-туалет 6 в 1, Рідні Опора, (Китай) на сайті orto-med.com.ua Купити Ходунки-туалет 6 в 1, Рідні Опора, (Китай) на сайті orto-med.com.ua
Купити Ходунки-туалет 6 в 1, Рідні Опора, (Китай) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ходунки-туалет 6 в 1, Рідні Опора, (Китай)

Артикул: RD-OP-WO1

Ціна: 4099 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ходунки-туалет KJT909BS (Рідні Опора) – універсальне пристосування для літніх людей та в період реабілітації після травм і операцій. Окрім створення опори при ходьбі, ці ходунки-рамки, водночас, завдяки комплектації санітарним оснащенням, допомагають у здійсненні сангігієнічних процедур людям з обмеженими фізичними можливостями. Ходунки для дорослих складаються та регулюються за висотою.

Характеристики:

Виробник: Рідні Опора

Тип: Ходунки туалет

Вага виробу: 2,3 кг

Загальна висота: 73 - 92 см

Країна виробника: Китай

Максимально допустиме навантаження: 100 кг

Загальна ширина: 51 см

Ширина сидіння: 46.0 см

Висота сидіння від підлоги: 39 - 57 см

Матеріал: Алюміній

Особливості:

Ходунки медичні KJT909BS використовується літніми та ослабленими людьми, як додаткова  опора при ходьбі. Ходунки-рамки використовуються в період реабілітації особами з  травмами чи захворюваннями хребта та нижніх кінцівок, після операцій, інсультів або в інших випадках, що спровокували  обмеження  можливості ходити. Ходунки реабілітаційні застосовуються для укріплення м’язів і суглобів та для напрацювання навичок ходьби.

Якщо є потреба купити ходунки для дорослих і купити стілець-туалет, то даний виріб є поєднанням цих обох пристосувань для людини з обмеженими фізичними можливостями. Ходунки-туалет в своїй основі, це ходунки двохрівневі, рама яких легка, виготовлена з алюмінію. Сидіння з отвором з міцного пластику, що може кріпитися на бокових опорах ходунків та ємність (пластикове відро з ручкою), трансформують ходунки ортопедичні у стілець-туалет, стілець для душу тощо. Застосовуючи виріб, як ходунки двохрівневі, людина має можливість використати їх, також, для полегшення вставання, при переході від сидячого до вертикального положення.

Ходунки-туалет складаються для компактного зберігання та зручного транспортування. Висота виробу регулюється кнопковим механізмом на чотирьох ніжках. Гумові накінечники забезпечують надійне зщеплення ходунків з підлогою.

Як використовувати ходунки-туалет:

 • Як ходунки дворівневі;
 • Як стілець-туалет;
 • Як раму-поручні біля унітазу;
 • Як високе сидіння на унітаз;
 • Як стілець для душу;
 • Як сидіння для ванни.

Заходи безпеки:

 • Не  користуйтеся ходунками ортопедичними на  сходах або ескалаторі;
 • Не варто переносити вагу тіла на одну сторону рами, бо ходунки можуть перекинутися;
 • Рекомендується не пробувати ходити, коли паморочиться в голові;
 • Не використовуйте ходунки несправні, або коли у них зношені  гумові опори
 • Не використовуйте даний виріб, якщо Ваша вага більша 100 кг

Очищайте ходунки ортопедичні за допомогою води, миючими та дезинфікуючими засобами, що дозволенні та зареєстровані у Державному реєстрі дезинфекційних засобів України. Не використовуйте розчинники та абразивні препарати.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити Ходунки крокуючі для дорослих, розкладні, регульовані за висотою НТ-03-004, Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

2121 грн.

Ходунки крокуючі для дорослих, розкладні, регульовані за висотою НТ-03-004, Норма-Трейд (Україна)

Купити Ходунки крокуючі для дорослих, розкладні, регульовані за висотою НТ-03-004, Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Ходунки призначені для підтримування вертикального положення тіла і ходьби людей з вираженими порушеннями опорно-рухового апарату.