Купити ходунки опорні з таулетом, алюмінієвого кольору, тип 1009, Торос-Груп на сайті Orto-med.com.ua
Купити ходунки опорні з таулетом, алюмінієвого кольору, тип 1009, Торос-Груп на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Ходунки туалет, тип 1009, Toros-Group (Китай)

Артикул: 1009

Ціна: 3360 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ходунки призначенні для опори при ходьбі людей, які мають травми і захворювання нижніх кінцівок, а також осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб похилого віку. Ходунки опорні - регульовані, оснащені туалетом. Сидіння-туалет призначений для санітарно гігієнічних процедур при догляді за ослабленими користувачами.

Характеристики:

Країна виробника: Китай

Виробник: Toros-Group

Тип: Ходунки туалет

Вага виробу: 2,5 кг

Загальна довжина: 40 см

Загальна висота: 75 - 91,5 см

Артикул: 1009

Максимально допустиме навантаження : 100 кг

Матеріал: Алюміній

Загальна ширина: 50 см

Особливості:

Ходунки підтримуються чотирма ніжками, можуть використовуватися з інвалідними візками, як опора для підйому, легко регулюються по висоті, мають 9 рівнів регулювання висоти, що підходять для людей різного зросту.

Ходунки опорні, Тип 1009, складаються з каркасу (з пластмасовими ручками), стійки якого виготовлені з високоміцної труби з алюмінієвого оксидованого сплаву, гумових наконечників (із захисними шайбами) та кріпильних елементів.

Опорні ходунки можна використовувати як сидіння-туалет для цього потрібно встановити сидіння туалету відповідно до двох поперечин в основну раму (як вказано на зображенні).

Сидіння-туалет зі знятим горщиком можна використовувати як сидіння для душу при проведенні гігієнічних процедур та як підставку до унітаза.

Для регулювання висоти необхідно зняти фіксатор, для чого натиснути на виступаючу частину сердечника фіксатора до повного його вдавлювання в трубу стійки ходунків, потім зняти сам фіксатор. Змістити труби стійки відносно одна одної на потрібну довжину і, при суміщенні отворів, зафіксувати положення фіксатором.

Для зручності використання сидіння-туалет має стійку конструкцію з кришкою і горщиком, що легко знімається.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити Ходунки крокуючі для дітей, розкладні, регульовані за висотою НТ-03-006, Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

0 грн.

Ходунки крокуючі для дітей, розкладні, регульовані за висотою НТ-03-006, Норма-Трейд (Україна)

Купити Ходунки крокуючі для дітей, розкладні, регульовані за висотою НТ-03-006, Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Ходунки призначені для підтримування вертикального положення тіла і ходьби дітей з вираженими порушеннями опорно-рухового апарату.