Купити ролер сталевий на сайті Orto-med.com.ua
Купити ролер сталевий на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Складаний сталевий ролер OSD-ROL (Китай)

Артикул: OSD-ROL

Ціна: 4999 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ролер OSD-ROL – рекомендований для застосування у медичних закладах та вдома. Сталевий ролер виготовлений для максимальної зручності та безпеки користувача.

Характеристики:

Тип: Ролер

Виробник: OSD

Країна виробника: Китай

Матеріал: сталь

Навантаження: 130 кг

Максимально допустиме навантаження : 130 кг

Особливості:

Для регулювання висоти ручок ролера відкрутіть фіксуючі важелі та відрегулюйте опертя на відповідній висоті. Опора ніколи не повинна бути вище, ніж зазначено на трубках з рельєфними насічками. Ручки потрібно розташувати на висоті зап’ястя.

Ролер для ходьби OSD-ROL має такі особливості:

  • Конструкцією передбачені поворотні передні колеса для маневреності, задні колеса з гальмами та гальмо стоянки для фіксації на місці.

  • Для відпочинку виріб має комфортне сидіння для відпочинку та металевий кошик для речей. 

У залежності від зросту користувача можна відрегулювати висоту завдяки ручок, що регулюються.

Зовнішню поверхню виробу обробляйте дезінфікуючими засобами.Завжди тримайте виріб у чистоті для використання протягом тривалого терміну. Очищайте за допомогою води та миючих засобів. Не використовуйте розчинники та абразивні препарати. Протирайте виріб сухою ганчіркою після кожного використання.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити Ходунки крокуючі для дорослих, розкладні, регульовані за висотою НТ-03-004, Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

2121 грн.

Ходунки крокуючі для дорослих, розкладні, регульовані за висотою НТ-03-004, Норма-Трейд (Україна)

Купити Ходунки крокуючі для дорослих, розкладні, регульовані за висотою НТ-03-004, Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Ходунки призначені для підтримування вертикального положення тіла і ходьби людей з вираженими порушеннями опорно-рухового апарату.