Перегородка з жорсткою фіксацією FootCare SA-9012 на сайті Orto-med.com.ua. Купити міжпальцеву перегородку FootCare SA-9012, (США) на сайті Orto-med.com.ua.
Перегородка з жорсткою фіксацією FootCare SA-9012 на сайті Orto-med.com.ua.
Loading...

Міжпальцева перегородка з жорсткою фіксацією FootCare SA-9012, (Україна)

Артикул: SA-9012

Ціна: 70 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Перегородка з жорсткою фіксацією FootCare SA-9012 використовується для корекції розміщення пальців у взутті й зниження больових відчуттів у передній частині стопи і суглобах. Ця модель є найбільш зносостійкою з усієї серії.

Характеристики:

Тип: Коректор пальців

Виробник: FootCare

Розмір: UNI

Країна виробника: Україна

Особливості:

Міжпальцева перегородка для ноги з жорсткою фіксацією виготовлена з гіпоалергенного гелю «ComfortGel», медичної якості, що призначено для контакту зі шкірою та не викликає подразнень.

Гелева вставка розміщується між першим та другим пальцем ноги й коригує положення стопи під час ходьби, знижуючи навантаження на суглоби та підвищуючи комфорт пересування.

Показання до застосування:

  • корекція та профілактика вальгусної деформації великого пальця стопи (Hallux valgus);
  • молоткоподібні пальці;
  • больові відчуття в передньому відділі стопи;
  • мозолі міжфалангових суглобів.

Фіксатор мінімізує тертя між фалангами пальців та між пальцями й поверхнею взуття, що знижує можливість утворення мозолів й пошкоджень шкіри.

Матеріал, з якого виготовлено гелевий коректор пальців збагачено мінералами, які пом’якшують та захищають шкіру. Саме така модель, з жорсткою фіксацією, є найбільш зносостійкою з усієї серії.

Коректор пальців не рекомендується використовувати  за наявності відкритих або кровоточивих ран.

Міжпальцева перегородка для стопи з жорсткою фіксацією  сумісна у користуванні з будь-яким типом чи розміром взуття.

Термін експлуатації залежить від догляду за виробом, рівня активності людини та особливостей будови стопи. Рекомендований термін експлуатації - 6 місяців

Для подовження терміну використання та забезпечення гігієни виріб рекомендується щодня промивати у воді з милом. Не рекомендується використовувати миючі та дезінфікуючі засоби. Сушити природним чином, без допомоги штучних нагрівальних елементів.

Додатково:

  • Розмір - універсальний.
  • Країна-виробник: США

Купити міжпальцеву перегородку можна без консультації лікаря, адже вона є універсальним засобом лікування та профілактики захворювань стопи.


 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: