Напівустілки в передній відділ стопи FEEL GOOD арт. 173 купити в інтернет магазині медтехніки Orto-med.com.ua Вставка під плюсну FEEL GOOD арт. 173 купити в Orto-med.com.ua Купити гелевий вкладиш під плюсну FEEL GOOD арт. 173 в інтернет магазині медтехніки Orto-med.com.ua Безкоштовна доставка 🚚 Професійна консультація ☑
Напівустілки в передній відділ стопи FEEL GOOD арт. 173 купити в інтернет магазині медтехніки Orto-med.com.ua
Loading...

FEEL GOOD арт. 173 - вставка під плюсну, Pedag (Німеччина)

Артикул: 173

Ціна: 215 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Гелева вставка під плюсну використовується при ходьбі у закритому взутті. Вона захищає шкіру від натирань та знижує ударне навантаження на передню частину стопи.

Характеристики:

Матеріал: Техногель

Виробник: Pedag

Тип: Вставка для ступні

Розмір: Універсальний

Країна виробника: Німеччина

Особливості:

Вставка під плюсну виготовлена з техногелю - гіпоалергенного матеріалу медичної якості та застосовується у профілактичних цілях для попередження утворення мозолів і натоптишів. Пелот призначено для використання разом з взуттям закритого типу та особливо в тісному взутті.

М’який гелевий вкладиш діє як подушка і знижує ударне навантаження на передній відділ стопи, а також захищає шкіру пальців від подразнень. Ортопедичні пелоти не займають багато місця та майже непомітні під ногою.

Термін експлуатації:

  • Термін експлуатації залежить від догляду за виробом, рівня активності людини та особливостей будови стопи. Рекомендований термін експлуатації - місяць.
  • Для подовження терміну використання та забезпечення гігієни виріб рекомендується щодня промивати у воді з милом.
  • Не рекомендується використовувати миючі та дезінфікуючі засоби. Сушити природним чином, без допомоги штучних нагрівальних елементів.

Додатково:

  • розмір - універсальний;
  • країна-виробник - Німеччина;
  • кількість в упаковці - 2 штуки.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: