Купити вкладиш під стопу SHP в інтернет-магазині Orto-med.com.ua FootCare SHP-200, (США) - Плесно купити на сайті Orto-med.com.ua.
Купити вкладиш під стопу SHP в інтернет-магазині Orto-med.com.ua
Loading...

Вкладиш під підйом склепіння стопи FootCare SHP-200, (Україна)

Артикул: SHP-200

Ціна: 80 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Гелева вставка під стопу знижує навантаження при руховій активності, пом’якшує удари під час ходьби і знижує больові відчуття. Рекомендується до використання при ходьбі на високих підборах.

Характеристики:

Матеріал: Силікон

Виробник: FootCare

Тип: Вставка для ступні

Країна виробника: Україна

Розмір: UNI

Особливості:

Під час ходьби плюсна отримує велике навантаження, тому їй необхідна підтримка. Таку функцію і виконує вкладиш під плюсну. Він зменшує напругу стопи, оберігає від появи мозолів і натоптишів, а також підвищує амортизацію при ходьбі.

Пелот виготовлено з надійного і протестованого матеріалу - ComfortGel, який не викликає алергічних реакцій і добре підходить для контакту зі шкірою.

Силіконова вставка амортизує всі голівки пальців стопи і попереджає зміщення кісточок переднього відділу. Забезпечує негайне полегшення втомленим ногам.

Показання для застосування:

  • розвантаження та амортизація передньої частини стопи;
  • зняття втоми;
  • полегшення відчуттів під час ходьби на підборах;
  • запобігання ковзання стопи.
  • Також, вкладиш під плюсну використовується у  профілактичних цілях, тому рекомендується людям, які завдають великого навантаження своїм стопам.

Устілка має багаторазову клейову основу, що дозволяє використовувати її на постійній основі, з різним взуттям, без втрати корисної дії.

Вставка може використовуватися при ходьбі в будь-якому типі взуття, в тому числі модельного та відкритого взуття. Прозорий матеріал не виділяється з-під ноги, та не піддається усадці.

Вкладиш не рекомендується носити за наявності відкритих або кровоточивих ран.

Силіконову устілку  рекомендується носити не більше шістнадцяти годин на добу та щодня знімати її, щоб шкіра мала змогу дихати.

Термін експлуатації залежить від догляду за виробом, рівня активності людини та особливостей будови стопи. Рекомендований термін експлуатації - 6 місяців

Для подовження терміну використання та забезпечення гігієни виріб рекомендується щодня промивати у воді з милом. Не рекомендується використовувати миючі та дезінфікуючі засоби. Сушити природним чином, без допомоги штучних нагрівальних елементів.

Додатквово:

  • Розмір - універсальний.
  • Країна-виробник - США.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: